banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj979
mod_vvisit_counterWczoraj3618
mod_vvisit_counterTydzień979
mod_vvisit_counterZeszły tydzień30668
mod_vvisit_counterMiesiąc88155
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc183819
mod_vvisit_counterOd początku13011839

Aktualnie: gości 48, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 54.198.77.35
 , 
Dzisiaj: 22 Lip, 2018
perspektywy
16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
piątek, 29 września 2017 12:05

16. Targi Inter Cars

 16 targi Inter CarsW minionym tygodniu (22 września 2017) dzięki uprzejmości kierownictwa opolskiej filii firmy Inter Cars nauczyciele ZSM w Opolu: Czesław Cebulla, Marek Pacion, Włodzimierz Kania i Jan Front wzięli udział 16 targach części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów organizowanych na błoniach stadionu PGE Narodowy.

Tegoroczna edycja Targów organizowanych przez Inter Cars to już 16 odsłona tego wyjątkowego wydarzenia. 230 wystawców, rozmieszczonych na przestrzeni 20 000 m2, w przystępny i interesujący sposób przedstawiała nowości w swoim asortymencie. 4 hale i namioty wypełnione były stoiskami prezentującymi usługi i produkty wystawców. Powstały takie sekcje jak: szkolenia połączone z sieciami serwisowymi, rynek ciężarowy, tuning, koło i opony, wyposażenie warsztatów, elementy blacharskie, akcesoria i środki smarne, marki własne.

Imponujące wrażenie robiły też stoiska i strefy przygotowane przez działy i projekty Inter Cars. W strefie rozwoju można było m.in. zwiedzić ekspozycję pokazującą historyczny i współczesny warsztat, poznać najnowsze szkolenia e-learningowe dla pracowników i właścicieli serwisów czy odpocząć w strefie VIP, która zachęcała do biznesowych rozmów i wymiany opinii. Ekspozycja ciężarowa po raz kolejny skupiła dostawców oraz klientów z rynku pojazdów użytkowych, a ich bezpośredni kontakt wspierali specjaliści Inter Cars. Osobną i rekordową pod względem powierzchni (bo liczącą 5,5 tys. m2) halę zajęło wyposażenie warsztatów, gdzie zebrano wiodących producentów i dostawców Inter Cars. Jak zwykle ogromne wrażenie na gościach zrobiły także ekspozycje działu tuningu czy motocyklowego.


Kania Włodzimierz-nauczyciel przedmiotów zaodowych

Poprawiony: czwartek, 05 października 2017 11:10