banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5796
mod_vvisit_counterWczoraj7071
mod_vvisit_counterTydzień39376
mod_vvisit_counterZeszły tydzień49528
mod_vvisit_counterMiesiąc150706
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc152455
mod_vvisit_counterOd początku14375571

Aktualnie: gości 63, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 54.90.204.233
 , 
Dzisiaj: 22 Mar, 2019
perspektywy
„Orlik 2017” PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Sportowe
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 09:30

„Orlik 2017”

orlik    Tradycyjnie „noga" i „kosz” królowały w ostatni dzień maja na boiskach przy ul. Czaplaka ,gdzie dzięki inicjatywie SU rozegraliśmy turnieje w tych dwóch dyscyplinach. Reprezentacje piętnastu klas wybiegły na boisko do piłki nożnej, a trzy do koszykówki. Uroczystego otwarcia turniejów dokonał dyr. Jan Front, życząc wspaniałych  rozgrywek w duchu fair play. Do boju o medalowe pozycje zachęcał wszystkich przewodniczący SU Kuba Warsitz. Powitani zostali nasi świetni sędziowie: p.Jacek Stelmaszczyk, Aneta Klimek(piłka nożna) i Krzysztof Januszko (koszykówka). Przy sprzyjającej pogodzie, sprawnie i z ogromnym zaangażowaniem  zawodnicy rozegrali mecze. Również bezpiecznie – nikt nie musiał udać się do szpitala. Utracone kalorie i  minerały uzupełnialiśmy jedząc pyszne jabłka lub pijąc wodę mineralną, wszystko  zasponsorowane przez Radę Rodziców i p.Dyrektora, za co dziękujemy.

Właściwie zwycięzcami są wszyscy biorący udział w rozgrywkach, ponieważ  zażywają ruchu i podnoszą swoją kondycję fizyczną na świeżym powietrzu. Jednak największe brawa należą się zawodnikom, którzy przy tym pokonali przeciwników i zajęli miejsca na podium. GRATULACJE !!!

Wręczenia medali, statuetek i dyplomów dokonał dyr. Piotr Bielamowicz w asyście członków SU. Po podziękowaniu zawodnikom, sędziom i organizatorom zamknął tegoroczny turniej piłkarski, a także wyraził nadzieję na kontynuację imprezy w przyszłym roku.

Serdecznie dziękujemy p. Ryszardowi Ostrowskiemu za piękne zdjęcia z boisk i udzielanie pierwszej pomocy oraz naszej opiekunce p.Danucie Stankiewicz - za wszystko.

DO ZOBACZENIA ZA ROK NA ORLIKU ! 


Kuba Warsitz, SU

Poprawiony: wtorek, 27 czerwca 2017 12:38