banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1136
mod_vvisit_counterWczoraj5375
mod_vvisit_counterTydzień11634
mod_vvisit_counterZeszły tydzień28407
mod_vvisit_counterMiesiąc103070
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc224247
mod_vvisit_counterOd początku12171257

Aktualnie: gości 12, 
wizytacje 20 połączonych
Twój IP: 54.196.213.0
 , 
Dzisiaj: 20 Lut, 2018
I znowu są wakacje,... czyli koniec roku szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 26 czerwca 2017 08:32

I znowu są wakacje,... czyli koniec roku szkolnego 2016/2017

zakończenie roku            Nadszedł znowu ten dzień. W piątek 23 czerwca 2017 r. skończył się kolejny rok szkolny. Jak zwykle wszyscy uczniowie zjawili się o godz. 9.00, a chwilę później dołączyli do nich: Dyrekcja, grono pedagogiczne i zaproszeni goście.

            Tradycyjnie, na początku głos zabrał Pan dyrektor Bogusław Januszko, który w kilku słowach podsumował mijający rok szkolny. Następnie o zabranie głosu poprosił przedstawiciela Straży Miejskiej w Opolu, który przedstawił zagrożenia czekające na młodzież w okresie letniej beztroski szczególnie w zakresie uczestniczenia w ruchu drogowym i poruszania się różnymi pojazdami, korzystania z kąpielisk i sprzętu wodnego, udziału w wycieczkach górskich i innych.

            W dalszej części Pan Dyrektor poprosił o wypowiedź Panią Małgorzatę Warsitz – przedstawiciela Rady Rodziców Naszej Szkoły.  Pani Małgorzata Warsitz podziękowała dyrekcji szkoły i nauczycielom za całoroczny wysiłek dydaktyczno-wychowawczy i wręczyła Panu Dyrektorowi oraz wicedyrektorom kwiaty.

            Nadszedł czas na nagrodzonych i uhonorowanych. Na pierwszy ogień trafiła Natali Chomentowska – najlepsza uczennica ZSM,  której nagrodę w postaci bonu na rower ufundowała zaprzyjaźniona ze szkołą firma Kronospan  ze Strzelec Opolskich, a w jej imieniu prezent wręczyła Pani Justyna Psik. Kolejni byli uczniowie, którym Wicedyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego inż. Zbigniew Skrocki rozdał dyplomy ukończenia kursu spawacza. Następnie Pan Dyrektor Bogusław Januszko zapraszał z poszczególnych klas uczniów, którzy wyróżnili się w tym roku szkolnym. A nie mało ich mało, zresztą wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Zgromadzeni usłyszeli o działaniach realizowanych przez szkolną brać, o wynikach indywidualnych w nauce, ale i zainteresowaniach i osiągnięciach prezentowanych na arenie całego kraju.

            Uroczystość zakończył gromki okrzyk pożegnania, po którym zgromadzeni na placu przed szkołą uczniowie rozeszli się na spotkania ze swoimi wychowawcami, by po krótkim rozdaniu świadectw móc cieszyć się wakacjami.


Ryszard Ostrowski

Poprawiony: wtorek, 05 września 2017 15:39