banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2928
mod_vvisit_counterWczoraj3861
mod_vvisit_counterTydzień27563
mod_vvisit_counterZeszły tydzień28152
mod_vvisit_counterMiesiąc116053
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc210677
mod_vvisit_counterOd początku12710520

Aktualnie: gości 58, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 54.92.173.9
 , 
Dzisiaj: 23 Maj, 2018
perspektywy
Podróż do początków motoryzacji PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez m@rek   
wtorek, 30 maja 2017 10:32

Podróż do początków motoryzacji NAGRODĄ za czynny udział w wydarzeniach szkolnych

wycieczka Czy warto angażować się w życie szkoły? Zdecydowanie TAK!

25 - osobowa grupa uczniów naszej szkoły pojechała 29 maja br. na jednodniową wycieczkę – niespodziankę do Topacza oraz do Wrocławia. Wycieczka była nagrodą dla zwycięzców konkursów zorganizowanych podczas Dnia Otwartego Szkoły oraz dla uczniów, którzy zaangażowali się w organizację i przygotowanie Dni Otwartych oraz Targów Edukacyjnych.

 

 

Pierwszym przystankiem naszej wycieczki był piękny renesansowy Zamek Topacz, w którym mieści się Muzeum Motoryzacji. Dzięki wspaniałej kolekcji zabytkowych samochodów i motocykli przenieśliśmy się w czas początków motoryzacji, między innymi za sprawą pierwszego automobilu Carla Benza oraz pierwszego produkowanego na taśmie montażowej modelu Forda. Spora część kolekcji to także polskie pionierskie konstrukcje, takie jak Sokół 1000, czy produkowany na licencji Fiat 508. Ogromne wrażenie robi też kolekcja luksusowych samochodów, takich jak Czajka, Rolls&Royce, czy Bentley. 

Kolejnym przystankiem był relaks we wrocławskim Aqua Parku, w którym w basenach rekreacynych zaznaliśmy przyjemnej ochłody od palącego słońca oraz mogliśmy poczuć przedsmak nadchodzących wakacji.

Wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do promocji naszej szkoły serdecznie dziękujemy i zapraszamy ich do współpracy i pomocy w następnym roku! Wasz wkład w promocję oraz udział w wydarzeniach szkolnych zawsze będzie doceniony.


Marzena Skrzyniarz