banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1765
mod_vvisit_counterWczoraj2979
mod_vvisit_counterTydzień7757
mod_vvisit_counterZeszły tydzień20770
mod_vvisit_counterMiesiąc43678
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc122748
mod_vvisit_counterOd początku13090110

Aktualnie: gości 64, 
wizytacje 5 połączonych
Twój IP: 54.198.27.243
 , 
Dzisiaj: 14 Sie, 2018
perspektywy
Finalistka Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 16 maja 2017 11:02

Natalia Chomentowska finalistką Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową.

nataliaW dniach 22-23 kwietnia 2017r. w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń odbył się finał VII Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową organizowanej przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Głównym celem Olimpiady było podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności związanych z planowaniem i zarządzaniem karierą zawodową oraz podkreślenie roli poradnictwa zawodowego w procesie wyboru zawodu i kierunku kształcenia. Olimpiada przebiegała w III etapach: dwa pierwsze odbyły się drogą internetową, natomiast finał – etap centralny odbył się w Warszawie. W eliminacjach wzięło udział ponad tysiąc uczniów z całej Polski. Do III etapu zakwalifikowało się jedynie 16 uczestników, wśród których znalazła się Natalia Chomentowska uczennica klasy II AS PT zajmując 10 miejsce oraz uzyskując tytuł finalistki VII Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową.

Zadania z jakimi przyszło się zmierzyć uczestnikom podczas finału Olimpiady wymagały stosowania rozwiązań oryginalnych i twórczych oraz wymuszały poszukiwań w zakresie pozyskiwania różnego rodzaju informacji dla jak najlepszego zaplanowania ścieżki zawodowej. Finaliści musieli wykazać się również wiedzą z zakresu kwalifikacji zawodowych, umiejętności wyszukiwania informacji zawodowych i edukacyjnych, umiejętności efektywnego poruszania się na rynku pracy oraz tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Udział w Olimpiadzie był dla Natalii wspaniałą przygodą i możliwością zdobycia kolejnego doświadczenia oraz okazją do poznania konkurentów i nawiązania nowych znajomości. Natalii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Beata Kresan – doradca zawodowy

Poprawiony: czwartek, 25 maja 2017 09:51