Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez Włodek Kania
środa, 26 kwietnia 2017 11:47

PŁYWALNIA"Sukces pływaków z Mechaniczniaka"

W dniu 25.04.2017r. na pływalni ZSzOI przy ul. Majora Hubala 2 w Opolu odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym.

Naszą szkołę reprezentowali Rafael Kukowka z klasy IV E oraz Wojciech Wieczorek z klasy I At na co dzień trenujący w MKS Zryw Opole. Nasi uczniowie startowali w dwóch stylach pływackich na dystansie 50 m. Rafael płynął stylem klasycznym i dowolnym, a Wojtek klasycznym i grzbietowym. W zawodach wzięło udział wielu zawodników reprezentujących kluby pływackie, co zapewniło wysoki poziom imprezy.

W klasyfikacji końcowej Rafael Kukowka w stylu dowolnym uplasował się na IV miejscu, a w stylu klasycznym zajął III miejsce zdobywając brązowy medal. Wojtek Wieczorek w stylu klasycznym znalazł się zaraz za Rafaelem na IV miejscu, natomiast w stylu grzbietowym zdobył srebrny medal i tytuł wicemistrza Opola.

Gratulujemy naszym uczniom udanego występu.