Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1220
mod_vvisit_counterWczoraj7016
mod_vvisit_counterTydzień50112
mod_vvisit_counterZeszły tydzień57168
mod_vvisit_counterMiesiąc161323
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc176037
mod_vvisit_counterOd początku12545113

Aktualnie: gości 128, 
wizytacje 6 połączonych
Twój IP: 54.81.117.119
 , 
Dzisiaj: 21 Kwi, 2018
perspektywy
„Od pasji do zawodu" PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 25 kwietnia 2017 14:45

Od pasji do zawoduFestiwal Kariery – „Od pasji do zawodu"

W dniu 24 kwietnia 2017r. uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Beaty Kresan oraz pana Piotra Bielamowicza wzięli udział w  konferencji warsztatowej „Festiwal Kariery - Od pasji do zawodu” zorganizowanej przez Marszałka Województwa Opolskiego wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu. Impreza odbyła się w domu EXPO przy ul. Kępskiej 8 w Opolu.

Wydarzenie to miało na celu zwiększenie świadomości wśród młodzieży na temat specyfiki pracy w różnych zawodach, a przez to podejmowanie bardziej świadomych decyzji dotyczących rozwoju kariery zawodowej i skutecznego poruszania się po rynku pracy. Dodatkowo Na Festiwalu można było spotkać ludzi, którzy dzięki własnej determinacji, talentowi oraz niewątpliwej pasji osiągnęli sukces w życiu zawodowym i osobistym. Udział w Festiwalu umożliwił także bezpośredni kontakt z tymi osobami i poznanie ich drogi do sukcesu.

W trakcie Festiwalu odbywały się również warsztaty dla uczniów, które prowadzili bardzo doświadczeni i charyzmatyczni trenerzy. Udział w warsztatach wzięła klasa II C PT pod opieką p. Agaty Zając oraz klasy II M PT i  I DS. gr. S pod opieką p. Karoliny Łydki.

Gwiazdą Festiwalu Kariery  był m.in. Jurek Owsiak, który odwiedził nasze stanowisko i wyraził zainteresowanie zaprezentowanymi motocyklami udostępnionymi przez dyrektora Bogusława Januszko oraz naszego ucznia Pawła Półtorak. Finałowym występem Festiwalu był recital Michała Szpaka.

Dzięki zaangażowaniu i pasji naszych uczniów wspólnie przygotowaliśmy ciekawe stoisko wystawowe szkoły : Krzysztof Januszko, Jakub Warsitz, Paweł Półtorakmotocykle, Dominik Lotko, Dawid Ciasto, Tomasz Lipczyński i Mateusz Lyrawarsztaty z ARDUINO, Mateusz Żuk – pasja lotnicza.  Dziękujemy za wspólny udział!


Beata Kresan,  Piotr Bielamowicz

Poprawiony: wtorek, 25 kwietnia 2017 14:56