banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3651
mod_vvisit_counterWczoraj5305
mod_vvisit_counterTydzień23508
mod_vvisit_counterZeszły tydzień46685
mod_vvisit_counterMiesiąc157084
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc124178
mod_vvisit_counterOd początku10324004

Aktualnie: gości 67, 
wizytacje 4 połączonych
Twój IP: 54.81.230.32
 , 
Dzisiaj: 26 Kwi, 2017
XIX Ranking Perspektywy 2017 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 18 kwietnia 2017 14:57

PerspektywyWojewódzka uroczystość podsumowania wyników
XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
Perspektywy 2017

    11 kwietnia 2017r. odbyła się wojewódzka uroczystość podsumowania wyników XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Perspektywy 2017. Gospodarzem uroczystości zainicjowanej przez Opolskiego Kuratora Oświaty Michała Sieka oraz Wojewodę Opolskiego – Adriana Czubaka był Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu. W uroczystości uczestniczyli ponadto przedstawiciele organów prowadzących wyróżnione szkoły oraz reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych naszego województwa, które zajęły wysokie lokaty w ogólnopolskim rankingu. Po oficjalnych wystąpieniu Opolskiego Kuratora Oświaty – Michała Sieka, kurator wraz z reprezentującym Wojewodę Opolskiego - Jerzym Naszkiewiczem oraz wicekuratorem – Arturem Zapałą wręczyli przedstawicielom zaproszonych szkół statuetki i dyplomy gratulacyjne.

Z niewielkiego województwa opolskiego wyróżnionych zostało 30 szkół ponadgimnazjalnych – 13 liceów i 17 techników, które w rankingu Perspektyw uhonorowano symbolicznymi tarczami (dziewięć złotych, dziewięć srebrnych i dwanaście brązowych). Kurator pogratulował wysokiego poziomu nauczania i bogatej oferty edukacyjnej wszystkim szkołom, które zostały wyróżnione w XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Perspektywy 2017.

Na uroczystości w ZSTiO Naszą szkołę, która zdobyła tytuł Brązowej Szkoły 2017 reprezentowali: Bogusław Januszko – dyrektor oraz Nikola Grudzień i Kamil Kokot  – uczniowie klasy III M technikum.


Bogusław Januszko, dyrektor

Poprawiony: czwartek, 20 kwietnia 2017 15:37