banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3645
mod_vvisit_counterWczoraj14615
mod_vvisit_counterTydzień45176
mod_vvisit_counterZeszły tydzień91852
mod_vvisit_counterMiesiąc97188
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc501301
mod_vvisit_counterOd początku18608701

Aktualnie: gości 109, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 3.235.66.217
 , 
Dzisiaj: 08 Kwi, 2020
perspektywy

wielkanoc 2017„Człowiek nie może żyć bez miłości. Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jego życie jest pozbawione sensu, jeśli nie objawi mi się Miłość, jeśli nie spotka się z Miłością, jeśli jej nie dotknie i nie uczyni w jakiś sposób swoją, jeśli nie znajdzie w niej żywego uczestnictwa....

...Miłość otwiera na drugiego człowieka, stając się tym samym podstawą ludzkich relacji. Uzdalnia do przekraczania bariery własnych słabości i uprzedzeń. Oczyszcza pamięć, uczy nowych dróg, otwiera perspektywę prawdziwego pojednania, którego istotnym owocem jest wspólne dawanie świadectwa Ewangelii, tak bardzo potrzebnego współczesnemu światu...

...Niech więc miłość buduje mosty między naszymi brzegami zachęca nas do czynienia wszystkiego, co tylko jest możliwe. Niech miłość wzajemna i umiłowanie prawdy będą odpowiedzią na trudności i tworzące się niekiedy napięcia."

Św. Jan Paweł II
/wybór myśli/

   Całej społeczności szkolnej, wszystkim sympatykom i przyjaciołom szkoły życzę zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych rozświetlonych promieniami wiosennego słońca, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością a także radosnym nastrojem podczas serdecznych spotkań z najbliższymi.

Wesołego Alleluja !!!

Bogusław Januszko, dyrektor