banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4430
mod_vvisit_counterWczoraj6221
mod_vvisit_counterTydzień10651
mod_vvisit_counterZeszły tydzień42797
mod_vvisit_counterMiesiąc76683
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc131664
mod_vvisit_counterOd początku13350147

Aktualnie: gości 104, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 54.161.100.24
 , 
Dzisiaj: 15 Paź, 2018
perspektywy
Warto być szlachetnym… PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Krwiodawstwo
Wpisany przez Włodek Kania   
środa, 12 kwietnia 2017 14:03

krewWarto być szlachetnym…

6 kwietnia 2017 roku odbyła się wiosenna akcja krwiodawstwa w Mechaniczniaku. Poza stałymi bywalcami, pojawiły się również nowe twarze. Wśród nich, między innymi znaleźli się Mateusz Wodniok i Michael Okos z klasy 3es, którzy powiedzieli: „Zostaliśmy zachęceni do udziału w akcjach krwiodawstwa przez osoby, które biorą w nich aktywny udział. Chcieliśmy oddać krew, ponieważ warto pomagać innym”. Uważamy, że taka postawa – kiedy starsi krwiodawcy zachęcają do włączenia się w akcję nowych uczestników - jest godna zauważenia i naśladowania.

Podsumowując trzecią już w tym roku szkolnym akcję krwiodawstwa w naszej szkole, warto wspomnieć, że i tym razem chętnych nie zabrakło. Pojawiło się niemal 30 uczniów, którzy zgłosili chęć udziału w tym wydarzeniu. Po przejściu badań lekarskich, ostatecznie krew oddało 19 uczniów. Daje nam to prawie 9 litrów krwi, która wspomoże najbardziej potrzebujących.

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział we wszystkich tegorocznych akcjach krwiodawstwa zorganizowanych w naszej szkole. Za okazanie wielkiego serca i szlachetności  szczególne podziękowania należą się tegorocznym maturzystom, zwłaszcza tym, którzy regularnie zasilali grono szkolnych krwiodawców. Liczymy na to, że po ukończeniu szkoły nadal chętnie będą wspierali tę inicjatywę.


Daria Flisnik

Poprawiony: środa, 12 kwietnia 2017 14:11