banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4843
mod_vvisit_counterWczoraj5457
mod_vvisit_counterTydzień4843
mod_vvisit_counterZeszły tydzień48746
mod_vvisit_counterMiesiąc107744
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc168657
mod_vvisit_counterOd początku11726736

Aktualnie: gości 114, 
wizytacje 7 połączonych
Twój IP: 54.92.201.232
 , 
Dzisiaj: 17 Gru, 2017
Mechanicy walczyli w „Szczypiorniaku” PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Sportowe
Wpisany przez Włodek Kania   
czwartek, 09 lutego 2017 10:53

Mechanicy walczyli w „Szczypiorniaku

Szczypiorniści ZSM    W dniu 07.02.2017r., w sali sportowej Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr VI w Opolu odbyły się eliminacje do finału miejskiego w Piłce Ręcznej Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców.

     Reprezentacja „Mechaniczniaka” rywalizowała w grupie C, gdzie podjęła walkę z drużynami z Zespołu Szkół Ogólnokształcących oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych. W pierwszym meczu z ZSE nasi reprezentanci po pięknym początku spotkania niestety zaczęli razić nieskutecznością i brakiem szczęścia, czego konsekwencją była przegrana 7:12. Drugi mecz z ZSO okazał się bardzo zaciętym spotkaniem, w którym nie dało się przewidzieć wyniku. Bardzo zacięta gra nie obfitowała w bramki, także spotkanie zakończyło się jednopunktowym prowadzeniem naszych rywali 3:4.

W naszej drużynie zadebiutowało kilku nowych zawodników, a z niektórymi niestety będziemy musieli się pożegnać. Drużyna pozostaje w małej przebudowie, lecz mimo wszystko daje nadzieje na przyszły rok.

Skład drużyny: Adrian Bebel – IV D, Dominik Klisz – III AC, Patryk Wieszołek – II C, Paweł Kurek – IV D, Seweryn Jabłonski – IV D, Marcin Czioska – IV C,  Sebastian Piotrowski – III AC, Marcin Pawleta – II es, Krzysztof Tront – II C, Szymon Janczura – I A, Szymon Steinert – II es.


Opiekun drużyny: Piotr Bielamowicz

Poprawiony: czwartek, 09 lutego 2017 10:59