banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2450
mod_vvisit_counterWczoraj5057
mod_vvisit_counterTydzień11536
mod_vvisit_counterZeszły tydzień36340
mod_vvisit_counterMiesiąc107075
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc189486
mod_vvisit_counterOd początku11557410

Aktualnie: gości 63, 
wizytacje 5 połączonych
Twój IP: 54.225.36.143
 , 
Dzisiaj: 21 Lis, 2017
Zajęcia pozalekcyjne na rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 03 października 2016 14:33

Zajęcia pozalekcyjne na rok szkolny 2017/2018

Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do konkursów i olimpiad

L.p.

Nauczyciel

Tytuł zajęć

Termin

1.

Artur Hajduk

Wos, historia, historia i społeczeństwo

wtorek
15.00 – 15.45

2.

Ewa Sosnowska

Zajęcia rewalidacyjne
Język polski

czwartek
15.00 – 15.45

3.

Joanna Pawełczak

„Czytam…więc jestem” konsultacje czytelnicze

czwartek
11.40 – 12.25

4.

Daria  Fliśnik

Biologia - konsultacje

środa
14.15 - 15.00
 (sala 30)

5.

Ewa Sosnowska

Czytanie tekstu ze zrozumieniem – zajęcia wyrównawcze – III AS, III C,III M

piątek
14.15 – 15.00

6.

Danuta Stankiewicz

poniedziałek
14.15 – 15.00

7.

Maria Hosner

Konsultacje z chemii i przedsiębiorczości

środa
14.15 - 15.00

8.

Małgorzata Gregorius

Zajęcia wyrównawcze z EDB, rys. tech., przedmiotów zawodowych

wtorek
15.00 - 15.45

9.

Karolina Łydka

Zajęcia przygotowujące do Olimpiady Elektrycznej

piątek
8.00 - 8.45

10.

Joanna Cieplik

praca z uczniem zdolnym – j. niemiecki zawodowy

czwartek
14.15 - 15.00

11.

Marzena Skrzyniarz

praca z uczniem zdolnym

środa
14.15 - 15.00

12.

Małgorzata Nowak-Zwolińska

praca z uczniem zdolnym

poniedziałek
8.00 - 8.45

13.

Danuta Szyniec - Krok

Zajęcia wyrównawcze z ortografii j. polskiego dla uczniów z orzeczoną dysortografią

poniedziałek
15.15 – 16.00

14.

Włodzimierz Kania

BHP w szkole

środa
12.35 - 13.20

15.

Janusz Karpiński

„Budowa i naprawa pojazdów samochodowych”

poniedziałek
14.15 – 15.00

16.

Małgorzata zakrzewska

Podstawy konstrukcji maszyn- zajęcia wyrównawcze

czwartek
12.35 – 13.20

17.

Antonina Zoworka - Suwała

Pogotowie matematyczne

wtorek
13.25 - 14.10

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego 

1.

Jadwiga Kulig

Czytanie tekstu ze zrozumieniem
dla klas: IV DS i IV M

piątek
15.00 – 15.45
i/lub wtorek
8:00 – 8.45

2.

Danuta Stankiewicz

Czytanie tekstu ze zrozumieniem
dla klas: III AS

wtorek
14.15 – 15.00

3.

Andrzej Guzik

Fakultet – IV AC

piątek
8:00 – 8:45

4.

Antonina Zoworka-Suwała

Fakultet – IV DS

piątek
14.15 – 15.00

5.

Katarzyna Front

Fakultet – IV M

wtorek
8:00 – 8:45

6.

Teresa Dzierwa

Fakultet z fizyki

poniedziałek
15.00 – 15.45

7.

Marzena Skrzyniarz

Fakultet z j. niemieckiego

czwartek
8.00 - 8.45

8.

Iwona Majek-Wiśniowska

praca z uczniem zdolnym
przygotowanie do matury rozszerzonej z języka niemieckiego

poniedziałek
8.00 - 8.45

9.

Agata Zając

przygotowanie do matury rozszerzonej z j. angielskiego (kl.III C)

wtorek
14.15 - 15.00

czwartek
15.00 - 15.45 (co 2 tyg.)

10.

Aleksandra Nowosielska

przygotowanie do konkursów lub matury rozszerzonej z języka angielskiego –
IV AC, IV DS, IV M

poniedziałek
15.00 - 15.45

11.

Małgorzata Nowak-Zwolińska

praca z uczniem zdolnym

piątek
8.00 - 8.45

 

 Zajęcia przygotowujące do egzaminów zawodowych 

1.

Marek Pacion

Egzaminy:M.18,M,12

czwartek
15.00 - 15.45

2.

Czesław Cebulla

Egzaminy:M.18,M,42

wtorek
15.00 - 15.45

3.

Agata Hetmańska

Egzaminy:E.3, E.18,E.19

środa
14.15 - 15.00

4.

Beata Ławrowska

Egzaminy:M.20

czwartek
14:10 – 15:00

 

 Zajęcia sportowe 

1.

Jerzy Tracz

Sport do wyboru

wtorek
15:00 – 15:45

2.

Joanna Gwóźdź

wtorek
15:45 – 16:30

3.

Jacek Stelmaszczyk

piątek
14:15 – 15:00

4.

Tomasz Olbiński

czwartek
15:00 – 15:45

5.

Piotr Bielamowicz

czwartek
14:15 – 15:00

 

Koła zainteresowań 

1.

Stanisław Młynarski

Koło filozoficzno-teologiczne

piątek
15.00 – 15.45

2.

Beata Trusz

Szkolny Wolontariat

piątek
15.00 – 15.45

3.

Justyna Kendik

Gramatyczne SOS

poniedziałek
15.00 - 15.45
co 2 tyg.

Zespół muzyczny

Wtorek 15.00 – 15.45
co 2 tyg.

4.

Beata Kresan

Przygotowanie uczniów niepełnosprawnych do wejścia na rynek pracy

wtorek
13.00 - 14.00

5.

Ryszard Ostrowski

Zajęcia uzupełniające  w zakresie wiedzy technicznej

czwartek
14.15 - 15.00

6.

Marek Pacion

Koło pasjonatów motoryzacji

środa
15.00 - 15.45
co 2 tyg.

7.

Czesław Cebulla

poniedziałek
15.00 - 15.45
co 2 tyg.

8.

Tomasz Szudrawy

Koło motorowe

środa
15.00 - 16.35
co 2 tyg.

Poprawiony: wtorek, 31 października 2017 13:55