banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3739
mod_vvisit_counterWczoraj5305
mod_vvisit_counterTydzień23596
mod_vvisit_counterZeszły tydzień46685
mod_vvisit_counterMiesiąc157172
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc124178
mod_vvisit_counterOd początku10324092

Aktualnie: gości 120, 
wizytacje 3 połączonych
Twój IP: 54.81.230.32
 , 
Dzisiaj: 26 Kwi, 2017
Zajęcia pozalekcyjne na rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 03 października 2016 14:33

Zajęcia pozalekcyjne na rok szkolny 2016/2017

Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do konkursów

L.p.

Nauczyciel

Tematyka

Termin

1.

Bożena Kantorska

Wos, historia, historia i społeczeństwo

środa
15.00 – 15.45

2.

Ewa Sosnowska

Zajęcia rewalidacyjne
Język polski

wtorek
15.00 – 16.35

3.

Bożena Kantorska

Wos, historia, historia i społeczeństwo - konsultacje

środa 15.50

4.

Joanna Pawełczak

Konsultacje czytelnicze

poniedziałek
16.50 – 17.35

5.

A. Guzik

„SOS matematyczny” – Konsultacje

czwartek
12.25-13.20

6.

A. Zoworka-Suwała

„Pogotowie matematyczne” – zajęcia wyrównawcze

czwartek
14.15-15.00

7.

K. Front

„Matematyka dla każdego” – konsultacje

piątek
14.10-15.00

8.

D. Fliśnik

Biologia - konsultacje

czwartek
14.15-15.00 (zajęcia odbywają się w bibliotece)

9.

M. Hosner

Konsultacje z chemii i przedsiębiorczości

środa
14.15-15.00

10.

M. Gregorius

Zajęcia wyrównawcze z EDB

czwartek
14.15-15.00

11.

T. Dzierwa

„Fizyka dla każdego – konsultacje”

poniedziałek
8.00- 8.45

12.

J. Graj

Zajęcia wyrównawcze z geografii

środa
8.00-8.45

13.

Aleksandra Nowosielska

przygotowanie do konkursów lub matury rozszerzonej z języka angielskiego

czwartek
15.00-15.45

14.

Małgorzata Nowak-Zwolińska

praca z uczniem zdolnym

wtorek
8.00-8.45

15.

Karolina Łydka

Zajęcia wyrównawczez pracowni elektrotechniki i elektroniki

piątek
12.35-13.20

16.

Joanna Cieplik

praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do konkursów i olimpiad

środa
15.00-15.45

17.

Agata Zając

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy IIM

środa
15.00-15.45

18.

Iwona Majek-Wiśniowska

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla klasy IA

czwartek
8.00-8.45

19.

Marzena Skrzyniarz

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla klasy IIM

czwartek
8.00-8.45

20.

Małgorzata Nowak-Zwolińska

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klasy IA

poniedziałek
13.15-14.10

21.

Maria Hosner

Zajęcia wyrównawcze z chemii

czwartek
14.15-15.00

22.

Danuta Szyniec - Krok

Zajęcia z ortografii j. polskiego dla uczniów z orzeczoną dysortografią

Środa
14.15 – 15.00

23.

Ewa Panas

ABC-jak założyć własną firmę

wtorek
13.25-14.10

24.

Włodzimierz Kania

BHP w szkole

wtorek
12.35-13.20

25.

Małgorzata Gregorius

Rysunek techniczny, techniki wytwarzania i materiałoznawstwo-zajęcia wyrównawcze

czwartek
14.15-15.00

26.

Janusz Karpiński

Praca z uczniem słabym- B. Paciorek kl.IV AS

poniedziałek
15.00 – 15.45
I sem.

27.

Małgorzata zakrzewska

Podstawy konstrukcji maszyn- zajęcia wyrównawcze

poniedziałek
12.35 – 13.20

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego 

1.

Ewa Sosnowska

Czytanie tekstu ze zrozumieniem

Dla klasy III AC

poniedziałek
15.00 – 15.45
(cały rok)

2.

Jadwiga Kulig

Czytanie tekstu ze zrozumieniem

dla klas: III DS i III M

wtorek
15.00 – 15.45
(cały rok)

3.

Danuta Stankiewicz

Zajęcia fakultatywne z języka polskiego dla klas: IVAS, IVC, IVD, IV E

czwartek
8.00 – 9.35
(cały rok)

4.

Danuta Stankiewicz

Indywidualne konsultacje przed maturą

indywidualnie

5.

Jadwiga Kulig

Konsultacje przed maturą dla klasy IV C

czwartek
8.50 – 9.35

6.

A. Guzik

Fakultet

wtorek
8:00 – 8:45

7.

A. Zoworka-Suwała

Fakultet

piątek
8:00 – 8:45

8.

K. Front

Fakultet

piątek
8:00 – 8:45

9.

T. Dzierwa

Fakultet

czwartek
8:00 – 9:35

10.

J. Graj

Fakultet

wtorek
14.15 – 15.00

11.

Marzena Skrzyniarz

przygotowanie do matury rozszerzonej z języka niemieckiego

poniedziałek
15.00-15.45

12.

Iwona Majek-Wiśniowska

przygotowanie do matury rozszerzonej z języka niemieckiego

poniedziałek
14.15-15.00

13.

Agata Zając

przygotowanie do matury podstawowej/rozszerzonej z j. angielskiego,

wtorek
15.00-15.45

14.

Marzena Skrzyniarz

fakultet z języka niemieckiego

poniedziałek
8.00-8.45

15.

Małgorzata Nowak-Zwolińska

fakultet z języka angielskiego

poniedziałek
8.00-8.45

 Zajęcia przygotowujące do egzaminów zawodowych 

1.

Marek Pacion

Egzaminy:M.18,M,12

środa
14.15-15.00

2.

Czesław Cebulla

Egzaminy:M.18,M,42

środa
14.15-15.00

3.

Agata Hetmańska

Egzaminy:E.3, E.18,E.19

środa
14.15-15.00

4.

Janusz Karpiński

Egzaminy:E.3 –kl.IIIc,IIIM

styczeń – grudzień

5.

Beata Ławrowska

Egzaminy:M.20-kl.IIIes/s

czwartek
14:10 – 15:00

 Zajęcia sportowe 

1.

Jerzy Tracz

Sport do wyboru

poniedziałek
15:00 – 15:45

2.

Joanna Gwóźdź

poniedziałek
15:45 – 16:30

3.

Jacek Stelmaszczyk

wtorek
15:00 – 15:45

4.

Tomasz Olbiński

Koszykówka

środa
15:00 – 15:45

5.

Piotr Bielamowicz

Badminton

czwartek
15:15 – 16:00

6.

Janusz Karpiński

Koło szachowe

wtorek
8:00 – 8:45

Koła zainteresowań 

1.

Stanisław Młynarski

Koło filozoficzno-teologiczne

czwartek i piątek (po 1 godzinie lekcyjnej)

2.

Beata Trusz

Szkolny Wolontariat

piątek
15.00 – 15.45

3.

Justyna Kendik

podstawy języka francuskiego i kultura kraju

czwartek
15.00-15.45

4.

Beata Kresan

Przygotowanie uczniów niepełnosprawnych do wejścia na rynek pracy

wtorek
12.35-13.20

5.

Ryszard Ostrowski

Zajęcia uzupełniające  w zakresie wiedzy technicznej

środa
14.10-15.00

6.

Janusz Karpiński

Koło racjonalizacji

piątek
8.00 – 8.45

7.

Czesław Cebulla

Koło sportów motorowych

czwartek
14:15 – 15:00

8.

Tomasz Szudrawy

Koło motorowe

środa
15.00-16.35

co 2 tyg.

Poprawiony: poniedziałek, 10 października 2016 11:39