Program stypendialny "Wspieramy najlepszych" PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Pedagog - Stypendia dla uczniów!!!
Wpisany przez m@rek   
środa, 07 września 2016 14:02

stypendium1

   Program stypendialny "Wspieramy najlepszych"

  Informuję, iż Zarząd Województwa Opolskiego ogłasza nabór wniosków stypendialnych do programu stypendialnego "Wspieramy najlepszych". Program jest adresowany do uczniów szczególnie uzdolnionych, między innymi w zakresie nauk matematycznych, informatycznych, przedsiębiorczości, języków obcych, dla których trudna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym. Regulamin stypendialny oraz wzory dokumentów dostępne są na na stronie WWW.OPOLSKIE.PL lub sekretariacie Departamentu Edukacji i Rynku Pracy przy ul. Piastowskiej14.
Nabór wniosków będzie prowadzony od 12 września do 30 września 2016r. Potrzebne  informacje można też uzyskać u pedagoga szkolnego. Zapraszam.


pedagog szkolny  Danuta Szyniec-Krok

Poprawiony: środa, 07 września 2016 14:59