banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6034
mod_vvisit_counterWczoraj12137
mod_vvisit_counterTydzień40548
mod_vvisit_counterZeszły tydzień86004
mod_vvisit_counterMiesiąc359690
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc489106
mod_vvisit_counterOd początku35435954

Aktualnie: gości 72, 
wizytacje 3 połączonych
Twój IP: 3.239.129.52
 , 
Dzisiaj: 30 Maj, 2023
perspektywy
Wernisaż Jarosława Kuczka PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Inne
Wpisany przez Marek Wilk   
poniedziałek, 16 czerwca 2008 12:04

30 maja 2008 roku na 2 lekcji wybraliśmy się z klasą i panią Ewą Sosnowską na pokaz fotografii do szkolnej auli. Wernisaż odbył się 28 maja, była cześć muzyczna, był także katering. Współorganizatorem był Jakub Ostrowski uczeń klasy 1CD.Czuwał on nad stroną techniczną.

Wystawa ta miała czarujący tytuł ,,...przez noc ukryte...obiektywem schwytane" . Autorem pięknych fotografii, które były na wystawie był Jarosław Kuczek uczeń klasy 4C, który kształci się w zawodzie technik mechanik. Jarek w czasie wolnym zajmuje się fotografowaniem, architektury a także ciekawych krajobrazów. Próbuje uchwycić piękne zabytki o różnej porze dnia, żeby ukazać je z jak najpiękniejszej strony. Stara się też uchwycić ruch na fotografiach, a także eksperymentuje i bawi się światłem,co jest bardzo skomplikowane. Przeważnie na wystawie były fotografie wykonywane nocą. Zdjęcia te były zrobione aparatem lustrzanką. Jarek swoją przyszłość wiąże z fotografią. 

Najbardziej z wszystkich zdjęć podobał mi się pociąg w ruchu, co jest bardzo trudno uchwycić aparatem fotograficznym. Byłem zachwycony wystawą i z chęcią poszedłbym jeszcze raz na taki czarujący pokaz zdjęć uchwyconych nocą i w ruchu. 

Sebastian Maj, 1CD

Image
Image
Poprawiony: poniedziałek, 16 czerwca 2008 12:38