banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2709
mod_vvisit_counterWczoraj3389
mod_vvisit_counterTydzień38695
mod_vvisit_counterZeszły tydzień28152
mod_vvisit_counterMiesiąc127185
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc210677
mod_vvisit_counterOd początku12721652

Aktualnie: gości 87 połączonych
Twój IP: 54.198.119.26
 , 
Dzisiaj: 26 Maj, 2018
perspektywy
Sukces Piłkarzy w Plażowej Piłce Nożnej PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Sportowe
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 06 czerwca 2016 09:24

Plazowa Pilka NoznaSukces Piłkarzy w Plażowej Piłce Nożnej

    W dniu 02.06.2016 odbyły się Mistrzostwa Opola w Plażowej Piłce Nożnej. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim co oznacza odpadnięcie zespołu po dwóch porażkach. Drużyna na boisku składała się z bramkarza i czterech graczy pola. Zespół Szkół Mechanicznych zajął w tych zawodach ZASZCZYTNE PIERWSZE MIEJSCE.

Naszą szkołę reprezentowali: Maciek Bednarz IIIs (kapitan pilnujący porządku w defensywie), Tomasz Zwardoń IIIs ( Serce drużyny, kreator wielu dobrych akcji i strzelec największej ilości bramek w zespole), Krzysztof Tront ICt (Ostoja drużyny – bramkarz którego regularny wyrzut piłki pod bramkę rywali niejednokrotnie decydował o powodzeniu akcji), Dariusz Pawlik Ic (Napastnik, którego bali się wszyscy rywale – jego strącenia piłki powodowały ogromne zamieszanie pod bramką rywali, strzelił także nieoficjalną bramkę turnieju), Mateusz Latek IIa (Pewność siebie i umiejętność znalezienia się w odpowiednim miejscu na boisku pozwoliły mimo kontuzji na strzelenie kilku pięknych bramek), Filip Lerch IMt ( Doskonały zawodnik defensywny, którego zmiany z tyłu boiska doskonale uzupełniały braki wynikające z różnych sytuacji boiskowych w trakcie każdego rozgrywanego meczu), Sebastian Kobylański (napastnik którego wszędzie było pełno – utrapienie obrońców, strzelec kilku naprawdę ciekawych i trudnych bramek), Łukieńczuk Kamil (chętny do gry, trochę poczekał na okazję do wykazania się w turnieju – rozegrał co najmniej połowę finału w którym przyczynił się do strzelenia dwóch bramek ), Dominik Klisz IIAC (drugi bramkarz, który przez cały czas był gotów pomóc, a jego podpowiedzi pomogły Krzyśkowi doskonale wejść w turniej).

                Turniej przebiegał dla naszej drużyny bardzo dobrze z wyjątkiem jednego momentu:

- mecz pierwszy ZSM 5:1 Ekonomik

- mecz drugi ZSM 5:2 Elektryk

- półfinał ZSM 3:2 Staszic pierwsza połowa (0:2)

- finał ZSM 5:1 LO VI

                Jako opiekun chciałbym serdecznie podziękować drużynie za zaangażowanie i posłuszeństwo przy każdej najmniejszej prośbie oraz pochwalić za konsekwencję i współpracę na boisku.


Michał Kostrzewa.

Poprawiony: wtorek, 07 czerwca 2016 11:36