banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4890
mod_vvisit_counterWczoraj13986
mod_vvisit_counterTydzień54000
mod_vvisit_counterZeszły tydzień95372
mod_vvisit_counterMiesiąc149372
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc403011
mod_vvisit_counterOd początku16803414

Aktualnie: gości 147, 
wizytacje 6 połączonych
Twój IP: 3.234.214.179
 , 
Dzisiaj: 12 Gru, 2019
perspektywy
Najlepsi sportowcy ZSM w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - Sport
Wpisany przez m@rek   
piątek, 15 kwietnia 2016 13:09

CertyfikatyPod koniec roku szkolnego komisja, której przewodniczyć będzie pan dyrektor Jan Front zadecyduje o wyborze najlepszego sportowca szkoły.

Każdego ucznia naszej szkoły, który chce wziąć udział w konkursie i może pochwalić się swoimi wynikami sportowymi zapraszamy do pobrania u nauczycieli wychowania fizycznego druku ankiety.

Do konkursu zgłosili się n/w uczniowie:

 

 

 

Michał Gęsikowski

Michał Gęsikowski Dyscyplina sportowa – Judo

Klub – Towarzystwo Sportowe Gwardia Opole

Trener – Lesław Licznar

Uczeń klasy I AS,

nauczyciel wf – Jerzy Tracz

Osiągnięcia:

21 - 22 listopada 2015r. w Rybniku Boguszowicach podczas IX Międzynarodowego Turnieju Judo, SILESIA CUP - RYBNIK 2015. Michał w kat. 66 kg zajął bardzo dobre 3 miejsce w stawce 15 zawodników.

 

Bartłomiej Barth Bartłomiej Barth

Dyscyplina sportowa – podnoszenie ciężarów

Klub – Budowlani Opole

Trener – Ryszard Szewczyk

Uczeń klasy IIIa,

nauczyciel wf –Joanna Gwóźdź

Osiągnięcia:

V miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów do lat 20 2015 r. Kłajpeda - 324 kg (146+178) w kat.94 kg

XI miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów do lat 20 2015 Wrocław - 309 kg (141+168) w kat. 94 kg

II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 20 2015 Zamość - 301 kg (137+164) w kat. 85 kg

III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 20 2014 Zamość - 291 kg (131+160) w kat. 85 kg

 

Natalia Winter Natalia Winter

Dyscyplina sportowa – kajakarstwo

Klub – KS OTK Opole

Trener – Bartosz Jaszczyński

Uczennica klasy I C,

nauczyciel wf – Tomasz Olbiński

Osiągnięcia:

Powołana do kadry narodowej juniorek w roku 2016. XXIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym - 2

miejsce na dystansie 16km (12.07.2015 Bydgoszcz ) K-2

Międzynarodowe Regaty Kajakowe - Puchar Polski Południowej - 3 miejsce na dystansie 500m (11.10.2015 Katowice ) K-1

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów - 5 miejsce na dystansie 500m , 1 miejsce na dystansie

3000m ( 07-09.08.2015 Bydgoszcz ) K-2 XXXI

Długodystansowe Mistrzostwa Polski - 1 miejsce na dystansie 10 000 m ( 16.08.2015 Ostróda ) K-2

 

Valentin Carp-Jarmoliński Valentin Carp-Jarmoliński

Dyscyplina sportowa – podnoszenie ciężarów

Klub – Budowlani Opole

Trener – Ryszard Szewczyk

Uczeń klasy 2 cm,

nauczyciel wf – Jerzy Tracz

Osiągnięcia:

10-12.07.2015 r. Ciechanów, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – brązowy medal w podrzucie 27.02.2016 r. Skorogoszcz,

Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego – 2m w dwuboju

Martin Urban

Martin Urban Dyscyplina sportowa – tenis stołowy

Klub – LZS Victoria Chróścice

Trener – Marta Lityńska

Uczeń klasy IV C,

nauczyciel wf – Piotr Bielamowicz

Osiągnięcia:

6.01.2016 r. Opole – Mistrzostwa miasta w grze indywidualnej – 6m

6.01.2016 r. Opole – Mistrzostwa miasta w grze podwójnej – 3m

2.03. 2016 r. Opole – Mistrzostwa Zespołu Szkół Mechanicznych – 2m

3.03.2016 r. Opole – Półfinały Mistrzostw Województwa Szkół – 7m

5.03. 2016 r. Zagwiździe – Turniej w kat. Seniorów – 1m

Mateusz Żuk

Mateusz Żuk

Dyscyplina sportowa – kolarstwo szosowe

Klub – LKS Ziemia Opolska

Trener – Marian Staniszewski

Uczeń klasy IM,

nauczyciel wf –Jerzy Tracz

Osiągnięcia: 1 miejsce - 30.08.2015,

Gracze – XII Dwójki kolarskie im. Mariana Zużałka

3 miejsce – 6.06.2015, Niwki – Mistrzostwa województwa opolskiego w jeździe indywidualnej na szas w kat. Junior młodszy

2 miejsce – 7.06.2015, Szczedrzyk – Mistrzostwa województwa opolskiego w wyścigu ze startu wspólnego w kat. Junior młodszy

1 miejsce – 21.11.2015, Tułowice – XX Mistrzostwa województwa Opolskiego w pływaniu „Family CUP 2015”

 

 

Opracowanie: Jerzy Tracz - nauczyciel

Poprawiony: środa, 27 kwietnia 2016 08:44