banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1556
mod_vvisit_counterWczoraj8437
mod_vvisit_counterTydzień28525
mod_vvisit_counterZeszły tydzień36340
mod_vvisit_counterMiesiąc124064
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc189486
mod_vvisit_counterOd początku11574399

Aktualnie: gości 146, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 54.161.3.96
 , 
Dzisiaj: 24 Lis, 2017
NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. w Opolu – oferta staży i praktyk. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - SzOK
Wpisany przez Włodek Kania   
czwartek, 07 kwietnia 2016 14:02

nutricia    Uczniowie klas IV technikum wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami zakładu Nutricia Zakłady Produkcyjne w Opolu. Zaproszonymi gośćmi byli: pani Sandra Filipiak Specjalista HR oraz pan Krystian Ebisch kierownik Działu Utrzymania Ruchu w Nutricia.

Tematem spotkania było przybliżenie młodzieży specyfiki zakładu oraz przedstawienie możliwości odbycia stażu i praktyk jakie oferuje firma, co w rezultacie może przełożyć się za zatrudnienie w zakładzie Nutricia.

W trakcie spotkania pan Krystian Ebisch zaznajomił uczniów z profilem obszaru produkcji zakładu, czyli w czym się zakład specjalizuje i jak wygląda proces wytwarzanych produktów. Opowiedział o pracy w Dziale Utrzymania Ruchu, który między innymi opiekuje się technicznym stanem linii produkcyjnych , zabezpieczając ciągłość pracy maszyn tak aby przestoje były jak najkrótsze. Pani Sandra Filipiak natomiast wprowadziła uczniów w proces rekrutacji. Przedstawiła całoroczny program praktyk i staży w ramach którego przyjmowane osoby mogą się realizować w każdym z działów firmy Nutricia.Wszystkich  uczniów zainteresowanych podjęciem praktyk lub stażu odsyłam na stronę:

http://www.nutricia.com.pl/kariera/staze-i-praktyki-w-opolu


szkolny doradzca zawodowy: Beata Kresan

Poprawiony: piątek, 08 kwietnia 2016 14:52