banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj9306
mod_vvisit_counterWczoraj15927
mod_vvisit_counterTydzień25233
mod_vvisit_counterZeszły tydzień60793
mod_vvisit_counterMiesiąc163600
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc145398
mod_vvisit_counterOd początku12903465

Aktualnie: gości 136, 
wizytacje 3 połączonych
Twój IP: 54.198.86.28
 , 
Dzisiaj: 25 Cze, 2018
perspektywy
Praca w Nutricii PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - SzOK
Wpisany przez Włodek Kania   
piątek, 08 stycznia 2016 12:49

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

PAKOWACZ/-KA - Opole
(11,00-12,00 zł. brutto/godz.)

Numer referencyjny: PAK/OP/NU/12/2015
 

Zadania:

  • czynności przy przepakowywaniu produktów (miksowanie w obrębie kartonu kilku rodzajów wyrobu gotowego)

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Oczekiwania:

  • dynamika i szybkość w działaniu

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)

  • wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna

Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Ważne jest Twoje zaangażowanie i chęć do pracy! Cenimy  osoby zaangażowane w swoje obowiązki.

   

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy zlecenie u naszego Klienta – Nutricia Zakłady Produkcyjne w Opolu

  • pracę w systemie 2-3 zmianowym

  • możliwość wyrobienia książeczki sanepid na koszt Zleceniodawcy
  • Dlaczego właśnie Interkadra?

Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 16 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski! Nasi Konsultanci pomogą Ci zadbać o Twoją ścieżkę kariery.


Inter
Kadra Sp. z o.o.

ul. Reymonta 30/6, Opole

Tel. 503 102 476, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegóły na www.interkadra.pl


Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Poprawiony: środa, 13 stycznia 2016 23:18