banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6562
mod_vvisit_counterWczoraj12137
mod_vvisit_counterTydzień41076
mod_vvisit_counterZeszły tydzień86004
mod_vvisit_counterMiesiąc360218
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc489106
mod_vvisit_counterOd początku35436482

Aktualnie: gości 132, 
wizytacje 7 połączonych
Twój IP: 3.239.129.52
 , 
Dzisiaj: 30 Maj, 2023
perspektywy
ONI ZWYCIĘŻYLI ! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Inne
Wpisany przez Włodzimierz Kania   
piątek, 18 grudnia 2015 11:08

III turniej gier logicznych ZSM      Po raz trzeci spotkaliśmy się w świątecznie wystrojonej auli, aby poćwiczyć nasze umysły w inny sposób niż na lekcjach. Dnia 17.12. wszystkim pasjonatom gier logicznych Samorząd Uczniowski zaproponował III Turniej Gier Logicznych.

Imprezę uroczyście otworzyła p. dyrektor Urszula Kowalczyk i życzyła wszystkim jak najlepszych wyników. Atrakcje w postaci możliwości zagrania w najnowsze gry planszowe zapewniał pan dr Stanisław Anweiler z Politechniki Opolskiej, goszczący u nas już po raz trzeci. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w 4 kategoriach: szachach, warcabach, sudoku oraz krzyżówkach. Najszybciej zakończyła się partia krzyżówek, w których I m. zajął Martin Klama, z 4AS, II m. Szymon Urban z 4AS, a III m. Przemysław Tyszka z 4AS. Następnie nagrodzeni zostali uczniowie konkurujący w rozwiązywaniu sudoku, wśród których najszybszy okazał się Piotr Kapuściński z 1M, a niedługo po nim Michał Hosumbek 2M oraz Kamil Jasiński 2M. W warcabach brylował Sebastian Pańczyk z 1C, tuż za nim na podium stanął Łukasz Bednorz z 2es i Adrian Bebel z 3D. W szachach zwyciężył Denis Piegsa z 4C, Wiktor Bartoszyn z 4E zdobył srebro, Marcin Cebula z 3C brąz.

Imprezę można uznać za bardzo udaną, ponieważ ponad stu uczniom dała ona możliwość pokazania swoich umiejętności oraz poznania innych osób o podobnych zainteresowaniach.

Dziękujemy Dyrekcji i Opiekunowi SU za życzliwość. Mamy nadzieję na jeszcze wiele tak przyjemnych chwil.


Nikola Grudzień, SU

Poprawiony: piątek, 18 grudnia 2015 15:31