banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj203
mod_vvisit_counterWczoraj5670
mod_vvisit_counterTydzień28112
mod_vvisit_counterZeszły tydzień42797
mod_vvisit_counterMiesiąc94144
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc131664
mod_vvisit_counterOd początku13367608

Aktualnie: gości 53, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 54.224.56.126
 , 
Dzisiaj: 19 Paź, 2018
perspektywy
Spotkanie Rady Rodziców z Nowym Dyrektorem PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - Dla rodziców
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 26 października 2015 14:42

Spotkanie rady rodzicowSpotkanie Rady Rodziców z Nowym Dyrektorem

Zespołu Szkół Mechanicznych na lata 2015-2020

   

   W dniu 25 maja 2015r. w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie Zarządu Rady Rodziców tutejszego Zespołu. Miało ono charakter odmienny od pozostałych spotkań  a mianowicie ideą było podsumowanie przebiegu konkursu na Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych, który odbył się 19 maja br. w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta Opola do którego przystąpił obecny dyrektor szkoły.

   Dyrektor Bogusław Januszko poproszony został przez obecnych na spotkaniu rodziców o przedstawienie tematyki i treści swojego wystąpienia konkursowego oraz zakresu zagadnień poruszanych podczas rozmowy konkursowej. W dalszej części spotkania przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców pani Katarzyna Wróbel-Warząchowska jako osoba delegowana z ramienia Rady Rodziców do składu komisji konkursowej, zreferowała wszystkim obecnym ogólne wrażenia z przebiegu rozmowy konkursowej, której ostatecznym wynikiem było zaakceptowanie przez Komisję Konkursową osoby Bogusława Januszki na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych na kolejną 5. letnią kadencję tj. na lata 2015-2020.  

   Końcowym elementem spotkania były gratulacje od Zarządu Rady Rodziców dla Bogusława Januszki za wygrany konkurs, życzenia dalszych sukcesów w pracy dyrektorskiej skutkującej jak dotychczas bardzo dobrymi wynikami dydaktycznymi szkoły oraz zbudowanym pozytywnym wizerunkiem szkoły w środowisku lokalnym i regionalnym. Tym samym dotychczasowa praca Dyrektora Bogusława Januszki na rzecz rozwoju szkoły została uhonorowana przez Rodziców pismem gratulacyjnym oraz statuetką „Najlepszy Dyrektor”. Na zakończenie spotkania wykonano pamiątkową fotografię w pięknym szkolnym otoczeniu.


 

Elżbieta Fila – sekretarz Rady Rodziców

Poprawiony: poniedziałek, 26 października 2015 21:54