banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj13604
mod_vvisit_counterWczoraj13306
mod_vvisit_counterTydzień57984
mod_vvisit_counterZeszły tydzień93695
mod_vvisit_counterMiesiąc190421
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc427090
mod_vvisit_counterOd początku20000442

Aktualnie: gości 97, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 18.208.126.130
 , 
Dzisiaj: 15 Lip, 2020
perspektywy
Spotkanie Rady Rodziców z Nowym Dyrektorem PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - Dla rodziców
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 26 października 2015 14:42

Spotkanie rady rodzicowSpotkanie Rady Rodziców z Nowym Dyrektorem

Zespołu Szkół Mechanicznych na lata 2015-2020

   

   W dniu 25 maja 2015r. w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie Zarządu Rady Rodziców tutejszego Zespołu. Miało ono charakter odmienny od pozostałych spotkań  a mianowicie ideą było podsumowanie przebiegu konkursu na Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych, który odbył się 19 maja br. w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta Opola do którego przystąpił obecny dyrektor szkoły.

   Dyrektor Bogusław Januszko poproszony został przez obecnych na spotkaniu rodziców o przedstawienie tematyki i treści swojego wystąpienia konkursowego oraz zakresu zagadnień poruszanych podczas rozmowy konkursowej. W dalszej części spotkania przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców pani Katarzyna Wróbel-Warząchowska jako osoba delegowana z ramienia Rady Rodziców do składu komisji konkursowej, zreferowała wszystkim obecnym ogólne wrażenia z przebiegu rozmowy konkursowej, której ostatecznym wynikiem było zaakceptowanie przez Komisję Konkursową osoby Bogusława Januszki na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych na kolejną 5. letnią kadencję tj. na lata 2015-2020.  

   Końcowym elementem spotkania były gratulacje od Zarządu Rady Rodziców dla Bogusława Januszki za wygrany konkurs, życzenia dalszych sukcesów w pracy dyrektorskiej skutkującej jak dotychczas bardzo dobrymi wynikami dydaktycznymi szkoły oraz zbudowanym pozytywnym wizerunkiem szkoły w środowisku lokalnym i regionalnym. Tym samym dotychczasowa praca Dyrektora Bogusława Januszki na rzecz rozwoju szkoły została uhonorowana przez Rodziców pismem gratulacyjnym oraz statuetką „Najlepszy Dyrektor”. Na zakończenie spotkania wykonano pamiątkową fotografię w pięknym szkolnym otoczeniu.


 

Elżbieta Fila – sekretarz Rady Rodziców

Poprawiony: poniedziałek, 26 października 2015 21:54