banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3371
mod_vvisit_counterWczoraj17869
mod_vvisit_counterTydzień75310
mod_vvisit_counterZeszły tydzień91852
mod_vvisit_counterMiesiąc127322
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc501301
mod_vvisit_counterOd początku18638835

Aktualnie: gości 85 połączonych
Twój IP: 3.235.29.190
 , 
Dzisiaj: 10 Kwi, 2020
perspektywy
Windows 7 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Ciekawostki z ICT
Wpisany przez Denis Jendrusch, kl.1M   
środa, 30 kwietnia 2008 09:54
Bill Gates powiedział w ostatni piątek(18.04.2008r.), że spodziewa się najnowszego systemu operacyjnego Windows o nazwie kodowej Windows 7 "mniej więcej w przyszłym roku" ("sometime in the next year or so").

Słowa prezesa korporacji wydają się wskazywać, że nowy system operacyjny może pojawić się na rynku wcześniej, niż było do dotąd zapowiadane (dotychczas mowa była o początku 2010 roku). Interpretacje takie zostały zanegowane przez rzeczniczkę prasową Microsoftu, która tłumaczy, że cykl rozwojowy kolejnych wersji systemów Windows zakłada (co miało miejsce dotychczas) wypuszczanie próbnych wersji testowych przed oficjalną premierą nowych produktów i to miał na myśli Gates mówiąc o możliwości pojawienia się systemu Windows 7 nawet w przyszłym roku.
Podczas swojej wypowiedzi Bill Gates mówił również o tym, że nowa wersja Windowsa ma pomóc w zrewolucjonizowaniu telefonów komórkowych, ma także przynieść ze sobą "pulpit przyszłości" ("desk of the future"), który dzięki wykorzystaniu paneli dotykowych ma pozwolić na zarządzanie wyglądem i zawartością pulpitu za pomocą rąk, bez użycia dodatkowych kontrolerów.

Żródło:
http://www.serwismix.info/
http://osnews.pl/
http://www.cdrinfo.pl/
Poprawiony: poniedziałek, 26 maja 2008 11:52