banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj7860
mod_vvisit_counterWczoraj14391
mod_vvisit_counterTydzień7860
mod_vvisit_counterZeszły tydzień100389
mod_vvisit_counterMiesiąc22251
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc435965
mod_vvisit_counterOd początku34609409

Aktualnie: gości 112, 
wizytacje 3 połączonych
Twój IP: 3.239.6.58
 , 
Dzisiaj: 02 Kwi, 2023
perspektywy
Patryk Dota z klasy 3 DM ponownie w gronie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Inne
Wpisany przez Włodzimierz Kania   
piątek, 21 listopada 2014 10:13

Patryk Dota z klasy 3 DM ponownie w gronie

najlepszych uczniów Opolszczyzny.

głowna    W dniu 18 listopada 2014 r., w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu, odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015. Wśród 46 najlepszych uczniów z techników i 49 z liceów ogólnokształcących w województwie opolskim, otrzymujących prestiżowe stypendia ufundowane przez Prezesa Rady Ministrów był też Patryk Dota - uczeń kl. 3 DM – technik mechatronik Naszego Technikum. To kolejne z rzędu wyróżnienie – stypendium dla Patryka ugruntowuje jego pozycję w szkole jako niekwestionowanego lidera w osiąganiu najwyższych wyników nauczania.

Stypendia na rok szkolny 2014/2015 otrzymało łącznie 95. uczniów z Opolszczyzny. Pod uwagę brano nie tylko wysoką średnią ocen, ale również szczególne uzdolnienia w co najmniej jednym obszarów wiedzy.
Dyplomy 90. stypendystom wręczyli: Wicewojewoda Opolski – Antoni Jastrzembski oraz Opolski Kurator Oświaty – Halina Bilik  Pięcioosobowa reprezentacja naszego województwa odebrała dyplomy 5 listopada 2014r. , w Warszawie, z rąk Premier Ewy Kopacz. W uroczystości uczestniczyli ponadto przedstawiciele władz samorządowych, kościelnych, organów prowadzących szkoły, dyrektorzy szkół, rodzice, uczniowie. Prowadzenie i oprawę muzyczną uroczystości przygotowali i wykonali uczniowie Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr VI w Opolu oraz uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu.

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu gratuluje Patrykowi wyróżnienia i życzy kolejnych sukcesów edukacyjnych.

 

Bogusław Januszko - dyrektor

Poprawiony: piątek, 21 listopada 2014 16:36