banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4987
mod_vvisit_counterWczoraj5850
mod_vvisit_counterTydzień21662
mod_vvisit_counterZeszły tydzień35313
mod_vvisit_counterMiesiąc120319
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc197439
mod_vvisit_counterOd początku10484678

Aktualnie: gości 131, 
wizytacje 5 połączonych
Twój IP: 54.162.218.217
 , 
Dzisiaj: 24 Maj, 2017
Wakacje 2014 :-) PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - Organizacja roku szkolnego
Wpisany przez zawojan   
wtorek, 01 lipca 2014 22:00
Drodzy Uczniowie i Rodzice
Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty
województwa opolskiego

Już niedługo zabrzmi ostatni dzwonek w tym roku szkolnym, roku pełnym wytężonej, ale i efektywnej pracy, nowych wyzwań, twórczego działania, realizacji cennych inicjatyw.

Serdecznie dziękuję za całoroczną pracę wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom szkół i placówek oświatowych województwa opolskiego. Dziękuję także Rodzicom za zaangażowanie, pomoc oraz codzienną obecność w realizacji zadań szkół. Szczególne podziękowania kieruję do Jednostek Samorządu Terytorialnego i innych Organów Prowadzących szkoły i placówki za pełną zrozumienia i owocną współpracę.

Ale przede wszystkim dziękuję Wam, Kochani Uczniowie, za codzienny trud w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz za włączanie się w realizację różnorodnych działań w szkole i w środowisku lokalnym.

Nadchodzi czas wypoczynku, swobody, koleżeńskich spotkań, wyjazdów i wypraw w nieznane. Wakacje, to doskonały czas, aby rozwijać swoje zainteresowania i pasje, odkrywać nowe miejsca w swojej „małej ojczyźnie”, w Polsce i poza jej granicami, kształtując w ten sposób nie tylko ducha ale też i ciało.

Drodzy Uczniowie, niech okres wakacji będzie dla Was czasem wspaniałego i nade wszystko bezpiecznego wypoczynku, czasem spełniania marzeń i realizacji planów.
Życzę Wam, abyście wrócili w nowym roku szkolnym pełni wrażeń i chęci do zdobywania nowej wiedzy.

Halina Bilik
Opolski Kurator Oświaty

żródło: http://www.kuratorium.opole.pl/

Poprawiony: piątek, 01 sierpnia 2014 22:18