banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2470
mod_vvisit_counterWczoraj13564
mod_vvisit_counterTydzień44151
mod_vvisit_counterZeszły tydzień95014
mod_vvisit_counterMiesiąc345558
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc497401
mod_vvisit_counterOd początku17953118

Aktualnie: gości 92, 
wizytacje 10 połączonych
Twój IP: 34.239.151.158
 , 
Dzisiaj: 26 Lut, 2020
perspektywy
Konkurs graficzny PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Komunikaty
Wpisany przez m@rek   
niedziela, 16 marca 2008 20:34
Zespół Szkół Mechanicznych ogłasza konkurs na projekt okładki „Rocznika monograficznego 2007/2008 Zespołu Szkół Mechanicznych”. Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie - atrakcyjne nagrody, szczegóły w regulaminie.
REGULAMIN KONKURSU GRAFICZNEGO
TEMAT KONKURSU: „Okładka rocznika monograficznego Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu”
§1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
 
1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu, ul. Omańczyka 22
 
2. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach od 17.03.2008 do 19.05.2008.
 
3. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29. 08. 97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883.
§ 2
 
WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE
 
4. Konkurs ma charakter otwarty – udział w konkursie może wziąć każdy, kto stworzy grafikę spełniającą warunki określone w niniejszym regulaminie. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Osoba niepełnoletnia może brać udział w konkursie za pisemną zgodą jej przedstawiciela ustawowego.
 
5. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgłoszenia do konkursu w terminie i na warunkach, o których mowa w niniejszym regulaminie.
 
6. Przez zgłoszenie do konkursu rozumie się dostarczenie na adres organizatora konkursu projektów w wersji cyfrowej.
 
A) Projekty należy przesy*ląc* na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczyć opisaną pracę do sekretariatu szkoły na płycie CD w terminie wyznaczonym w regulaminie. Przesłane po terminie zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
 
B) Praca nie może być kopiowana, musi to być oryginał. Organizatorzy konkursu nie ponoszą odpowiedzialności w razie skopiowana pracy. Konsekwencje plagiatu ponosi sam uczestnik konkursu.

C) Mail powinien zawierać pełne dane osoby biorącej udział w konkursie: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer kontaktowy oraz adres elektroniczny autora projektu.

§ 3

ZASADY KONKURSU
7. Zadaniem konkursowym jest wykonanie za pomocą dowolnego programu graficznego projektu Okładki rocznika monograficznego Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu Projekt powinien się składać z trzech elementów:
I. strona główna okładki w formacie B5 (176x250) na której powinno się znaleźć logo szkoły, nazwa szkoły (Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu) oraz miano szkoły (MAGNA PORTA SCHOLARIUM OPOLIENSIUM),
II. strona tylna okładki w formacie B5 (176x250),
III grzbiet okładki o wymiarze 8x250
 
8. Projekt nie może:
1) naruszać godności ludzkiej;
2) zawierać treści dyskryminujących ze względu na rasę, p*lęc* lub narodowość;
3) ranić przekonań religijnych lub politycznych;
4) zagra*ząc* fizycznemu, psychicznemu lub moralnemu rozwojowi małoletnich;
5) sprzyjać zachowaniom zagrażającym zdrowiu, bezpieczeństwu lub ochronie środowiska
9. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na bezpłatne eksponowanie nagrodzonych i wyróżnionych przez Komisję Konkursową projektów na stronie internetowej www.zsm.opole.pl, na łamach Rocznika monograficznego Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu oraz na ich wykorzystanie w celach promocyjnych Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu na czas nieokreślony.
10. Komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu , w dniu 21.05.2008 dokona wyboru najlepszych prac biorąc pod uwagę wartość artystyczną, pomysłowość, oryginalność, kreatywność oraz wykonanie techniczne projektu/ów.
§ 4
NAGRODY
11. Najciekawsze, wybrane przez Komisję Konkursową projekty zostaną opublikowane na stronie internetowej www.zsm.opole.pl z podaniem informacji na temat ich autora, natomiast zwycięski projekt zostanie zrealizowany i stanie się częścią kampanii promocyjnej Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu oraz nagrodzony wysokiej jakości odtwarzaczem mp4 lub innym sprzętem wskazanym przez zwycięzcę w kwocie równoważnej w/w sprzętowi.
§ 5
NADZÓR NAD PRAWIDŁOWOŚCI
Poprawiony: poniedziałek, 17 marca 2008 14:56