banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5008
mod_vvisit_counterWczoraj10144
mod_vvisit_counterTydzień15152
mod_vvisit_counterZeszły tydzień85972
mod_vvisit_counterMiesiąc365119
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc332539
mod_vvisit_counterOd początku34516312

Aktualnie: gości 677, 
wizytacje 13 połączonych
Twój IP: 3.238.250.73
 , 
Dzisiaj: 27 Mar, 2023
perspektywy
Z klasą 1CD w Świat PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Inne
Wpisany przez zawojan   
sobota, 15 marca 2008 21:42
Sprawozdanie

Dnia 07.03.2008r. odbyła się lekcja otwarta z wiedzy o kulturze. Tematem lekcji były kręgi kulturowe. Zajęcia miały na celu zapoznanie się z kulturą danego kręgu i jego popularyzację. Gościem honorowym lekcji była wicedyrektor mgr Ewa Panas, która jednocześnie pełniła funkcję jurora.
Gospodarzem była klasa 1CD technikum, której jesteśmy uczniami. Uczniowie z naszej klasy zostali podzieleni na sześć grup, w każdej po pięć osób. Ich zadaniem było zaprezentowanie danego kręgu kulturowego.

Uczniowie zmienili się w dorosłych pracowników biur podróży. Każde stanowisko miało swojego przedstawiciela. Głównym organizatorem tej lekcji była pani mgr Ewa Sosnowska - nauczycielka przedmiotu, oraz oczywiście klasa 1CD. Uczniowie wykazali się pomysłowością oraz talentem. Przedsiębiorczość była tu najbardziej oczekiwaną cechą. Każdy uczestnik grupy miał przydzielone zadanie. Całość trwała trzy godziny lekcyjne.

Na trzecią godzinę pani dyrektor zaprosiła klasę z Liceum Profilowanego nr V ZSM. Stanowiska spotkały się z bardzo przychylnymi opiniami. Każdy przedstawiciel biura chciał jak najlepiej zaprezentować swoją ofertę, a przy tym sprzedać ją. Uczniowie nieźle się natrudzili, aby wszystko poszło po ich myśli. Całość w naszym mniemaniu "wyszła" bardzo dobrze. Na koniec uczniowie zostali ocenieni przez nauczyciela. Dzień był udany i naprawdę dał wiele zabawy.
Zapraszamy do oglądania zdjęć.
Krzysztof Fajlert
Dariusz Skowronek


Poprawiony: sobota, 15 marca 2008 22:08