Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4699
mod_vvisit_counterWczoraj7922
mod_vvisit_counterTydzień29039
mod_vvisit_counterZeszły tydzień43039
mod_vvisit_counterMiesiąc92603
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc255442
mod_vvisit_counterOd początku13974277

Aktualnie: gości 61, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 54.226.25.74
 , 
Dzisiaj: 16 Sty, 2019
AKADEMIA InterCars - odsłona 4. Oleje motocyklowe MOTUL PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - KSM @ ZSM Opole
Wpisany przez zawojan   
poniedziałek, 07 kwietnia 2014 17:20

motulW czwartek 06 marca 2014r. odbyło się kolejne szkolenie w ramach Akademii Inter Cars. Tematem były oleje motocyklowe marki MOTUL. Znaczna część szkolenia poświęcona była funkcjom i cechom nowoczesnych olejów motocyklowych. W ciekawy sposób prowadzący szkolenie, Pan Piotr Pyrka, omówił klasy jakościowe olejów oraz zależność ich stosowania od typów, cech konstrukcyjnych i wyposażenia silnika motocyklowego. W wyczerpujący sposób odpowiadał również na pytania, zadawane przez uczestników szkolenia, dotyczące doboru oleju do konkretnych motocykli, mieszalności olejów. W szkoleniu uczestniczyły osoby zawodowo związane z serwisowaniem oraz naprawą motocykli a także uczniowie naszej szkoły zainteresowani techniką motocyklową.

Szkolenie ożywiane było pytaniami prowadzącego, który prawidłowe odpowiedzi nagradzał firmowymi gadżetami - przenośnymi pamięciami (pendrive), koszulkami i czapkami z daszkiem oraz rękawiczkami z logo Motul. Sporą część z tych nagród "zgarnęli" uczestniczący w szkoleniu uczniowie Publicznego Technikum dla Dorosłych.

Kolejne szkolenie w ramach Akademii InetrCars odbędzie się 15 kwietnia 2014r. od godziny 9.00. Tematem będzie klimatyzacja, a szkolenie poprowadzi przedstawiciel firmy Texa. Następne szkolenie już 24 kwietnia 2014r. od godziny 11.00. Tematem tego szkolenia będą sondy lambda i przepływomierze masowe powietrza, a szkolenie poprowadzi przedstawiciel firmy Denso.

Wszystkich uczniów zainteresowanych udziałem w szkoleniach zapraszam do sali 0 w celu zapisania się na listę uczestników - liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zapisów.

Marek Pacion

Poprawiony: poniedziałek, 07 kwietnia 2014 17:26