banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4543
mod_vvisit_counterWczoraj7437
mod_vvisit_counterTydzień28397
mod_vvisit_counterZeszły tydzień21881
mod_vvisit_counterMiesiąc82104
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc95368
mod_vvisit_counterOd początku13223904

Aktualnie: gości 147, 
wizytacje 5 połączonych
Twój IP: 54.198.142.121
 , 
Dzisiaj: 20 Wrz, 2018
perspektywy
Akademia InterCars - O olejach raz jeszcze - Motul PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - KSM @ ZSM Opole
Wpisany przez zawojan   
czwartek, 12 grudnia 2013 22:21

motulW czwartek 05 grudnia 2013 r. odbyło się kolejne szkolenie w ramach Akademii Inter Cars, w którym oprócz przedstawicieli oraz klientów InterCars uczestniczyli także uczniowie Technikum Dla Dorosłych.

Tematem były oleje silnikowe marki MOTUL. Znaczna część szkolenia poświęcona była funkcjom i cechom nowoczesnych olejów silnikowych. W ciekawy sposób prowadzący szkolenie omówił klasy jakościowe olejów, wiążąc je z normami jakościowymi Volkswagena oraz zależność ich stosowania od typów, cech konstrukcyjnych i wyposażenia silnika. W wyczerpujący sposób odpowiadał również na

pytania, zadawane przez uczestników szkolenia, dotyczące doboru oleju do konkretnych silników, zamienności oleju, mieszalności olejów. Ciekawie został zaprezentowany temat dodatków do olejów, na przykładzie środka oferowanego przez firmę MOTUL.

W szkoleniu wzięło udział kilkadziesiąt osób zawodowo związanych z naprawą samochodów, spośród których dość duże grono stanowili absolwenci naszej szkoły, niektórzy nawet z trzydziestoletnim stażem. Szkolenie ożywiane było pytaniami prowadzącego, który prawidłowe odpowiedzi nagradzał firmowymi gadżetami - przenośnymi pamięciami (pendrive), koszulkami i czapkami z daszkiem oraz rękawiczkami z logo Motul. Sporą część z tych nagród "zgarnęli" uczestniczący w szkoleniu uczniowie klasy II TAD Publicznego Technikum dla Dorosłych.

Mimo, iż szkolenie przedłużyło się poza godzinę 20.00, tylko nieliczni uczestnicy zdecydowali się opuścić je wcześniej.

Paweł Kotwica, Marek Pacion

Poprawiony: czwartek, 12 grudnia 2013 22:31