banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6699
mod_vvisit_counterWczoraj12137
mod_vvisit_counterTydzień41213
mod_vvisit_counterZeszły tydzień86004
mod_vvisit_counterMiesiąc360355
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc489106
mod_vvisit_counterOd początku35436619

Aktualnie: gości 85, 
wizytacje 4 połączonych
Twój IP: 3.239.129.52
 , 
Dzisiaj: 30 Maj, 2023
perspektywy
Patryk Dota Stypendystą Premiera 2013/2014 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Inne
Wpisany przez zawojan   
czwartek, 12 grudnia 2013 21:57
dotaPatryk Dota - Stypendystą Premiera na rok szk. 2013/2014

W dniu 10 grudnia 2013r. w Sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ulicy Strzelców Bytomskich 18 w Opolu odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Stypendystom Ministra Edukacji Narodowej. Wśród 98 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa opolskiego (45 z techników i53 licealistów) znalazł się również Patryk Dota – uczeń klasy 2DM Publicznego Technikum Nr 4 im. rtm. Witolda Pileckiego Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu.

Cała społeczność szkolna gratuluje Patrykowi i życzy dalszych sukcesów edukacyjnych!

Czytaj o uroczystości na www.nto.pl

Dyplomy stypendystom wręczali: Wicewojewoda Opolski – Antoni Jastrzębski i Opolski Kurator Oświaty – Halina Bilik. W uroczystości uczestniczyli również: Marszałek Województwa Opolskiego – Andrzej Buła, Ordynariusz Diecezji Opolskiej – bp Andrzej Czaja i Opolski Wicekurator Opolski – Rafał Rippel.

Oprawę artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie ZSTiO w Opolu i PSM w Opolu.

Poczęstunek dla wszystkich uczestników przygotowała kuchnia internatu Naszej szkoły a obsługą zajęli się uczniowie klasy 1 AS pod opieką wychowawcy Beaty Trusz.

Stypendium premiera może otrzymać uczeń szkoły dającej możliwość uzyskania świadectwa dojrzałości, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen, lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Takie wyróżnienie w danym roku może spotkać tylko jednego ucznia z danej szkoły. Stypendium w wysokości 258 zł miesięcznie przyznawane jest na okres od września do czerwca.


Bogusław Januszko - dyrektor

 

Poprawiony: wtorek, 21 stycznia 2014 20:57