Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4741
mod_vvisit_counterWczoraj7922
mod_vvisit_counterTydzień29081
mod_vvisit_counterZeszły tydzień43039
mod_vvisit_counterMiesiąc92645
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc255442
mod_vvisit_counterOd początku13974319

Aktualnie: gości 92, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 54.226.25.74
 , 
Dzisiaj: 16 Sty, 2019
Rajdowanie w Krapkowicach PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - KSM @ ZSM Opole
Wpisany przez zawojan   
poniedziałek, 15 października 2012 20:09

DSC04711Koło Sportów Motorowych ZSM na KJS Krapkowice

W minioną niedzielę, 14 października 2012 roku odbyła się kolejna eliminacja cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny 2012 organizowana przez Automobilklub Opolski. Konkursowa Jazda Samochodem to impreza samochodowa o charakterze otwartym, dla kierowców nie posiadających żadnych licencji sportów samochodowych. Ekipa Koła Sportów Motorowych ZSM wspiera organizatora w sędziowaniu tych imprez, w czym uczestniczą również nasi absolwenci.

Tym razem kierownikami dwóch z czterech w tej imprezie prób sprawnościowych byli: Piotrek Stalmach z 4AC i tegoroczny maturzysta Mateusz Kukurowski, a funkcję kierownika Badania Kontrolnego pełnił opiekun koła Czesław Cebulla. W imprezie sędziowali również Przemek Olejniczak z 4AC i kolejny absolwent Grzesiek Rutkiewicz, a praktyczne doświadczenie potrzebne do uzyskania licencji sędziowskiej zdobywali Szymon Posid i Michael Ofczorz z 2C.

Naszych absolwentów można również znaleźć w gronie startujących w KJS-ach zawodników. W niedzielę spotkaliśmy Marcina Medelnika i Rafała Zmudę (tym razem jednak w roli kibiców), którzy mogą pochwalić się już sporymi sukcesami w tych imprezach, a obecnie obaj są w trakcie przygotowywania nowych samochodów do startów w przyszłym sezonie. Cieszymy się bardzo z faktu, iż nasi absolwenci kontynuują swoją motoryzacyjny pasję zaszczepioną w mecheniczniaku podczas zajęć Koła Sportów Motorowych i życzymy im wielu dalszych sukcesów.
Czesław Cebulla, opiekun koła

Poprawiony: wtorek, 23 października 2012 10:22