banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj945
mod_vvisit_counterWczoraj5060
mod_vvisit_counterTydzień23184
mod_vvisit_counterZeszły tydzień42797
mod_vvisit_counterMiesiąc89216
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc131664
mod_vvisit_counterOd początku13362680

Aktualnie: gości 85 połączonych
Twój IP: 54.92.160.119
 , 
Dzisiaj: 18 Paź, 2018
perspektywy
Uczniowie ZSM sędziują imprezy motorowe PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - KSM @ ZSM Opole
Wpisany przez zawojan   
środa, 30 listopada 2011 23:46

ZSMot_4W sobotę 26 listopada 2011 roku w siedzibie Automobilklubu Opolskiego odbyło się szkolenie dla sędziów sportów samochodowych Polskiego Związku Motorowego. Wzięli w nim również udział uczniowie Koła Sportów Motorowych (Kamil Opler i Marcin Szafran z 4C, Mateusz Kukurowski z 4E, Przemysław Olejniczak i Piotr Stalmach z 3AC, Kamil Gajewski, Przemysław Hałajko, Kosma Karawan, Mirosław Kiczmach, Krzysztof Margos i Adam Szczęsny z 3D, Grzegorz Berent z 1DS, Roman Libera, Michael Ofczorz i Szymon Posid z 1C) wraz z opiekunem Czesławem Cebullą. Egzamin wymagany do uzyskania bądź przedłużenia licencji, "ekipa" ZSM zdała z wynikiem 100 %.

Uczniowie, którzy posiadają już licencje sędziego, pełnią oficjalne funkcje w imprezach sportowych, organizowanych przez Automobilklub Opolski. Pozostali zdobywają praktykę jako pomocnicy sędziego i zabezpieczający trasy. Tak było ostatnio podczas Konkursowej Jazdy Samochodem (KJS) w Grodkowie (13 listopada), będącej kolejną rundą cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny, w której zaangażowani byli: sędziowie: Przemek Hałajko i Mateusz Kukurowski oraz Szymon Posid, Piotrek Stalmach i Adam Szczęsny. Również w ostatnią niedzielę (27 listopada) podczas Mini KJS-u w Suchym Borze okazję do praktycznego sprawdzenia wiedzy zdobytej poprzedniego dnia mieli: Krzysiek Margos, Przemek Olejniczak, Szymon Posid, Piotrek Stalmach i Adam Szczęsny oraz licencjonowany sędzia Mateusz Kukurowski.

Najbliższa i zarazem ostatnia w tym roku impreza z cyklu Kierowca Roku Opolszczyzny odbędzie się w Opolu 11 grudnia. Tradycyjnie będzie to Świąteczny Puchar Forda. W imieniu organizatorów już dziś zapraszamy wszystkich kibiców.
Czesław Cabulla

Poprawiony: środa, 30 listopada 2011 23:51