banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5622
mod_vvisit_counterWczoraj17537
mod_vvisit_counterTydzień95261
mod_vvisit_counterZeszły tydzień137401
mod_vvisit_counterMiesiąc403793
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc438178
mod_vvisit_counterOd początku21066649

Aktualnie: gości 192, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 34.200.236.68
 , 
Dzisiaj: 23 Wrz, 2020
perspektywy
Marek Hudasch - kolejny raz o zbrodni katyńskiej... i kolejny sukces. PDF Drukuj Email
Wpisany przez m@rek ; niedziela, 26 kwietnia 2020 13:02 ; Poprawiony: niedziela, 24 maja 2020 20:33

Marek Hudasch - kolejny raz o zbrodni katyńskiej... i kolejny sukces.

Katyń 2020

W związku z obchodami 80. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, w lutym tego roku został ogłoszony ogólnopolski konkurs pod hasłem „Polskie serce pękło. Katyń 1940”, którego celem było upamiętnienie tego dramatycznego wydarzenia.

Inicjatorką konkursu była marszałek Sejmu Elżbieta Witek, a w Komitecie Honorowym, któremu przewodniczył prezydent Andrzej Duda, znaleźli się ministrowie: obrony narodowej Mariusz Błaszczak, spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński, edukacji narodowej Dariusz Piontkowski oraz prezes Instytutu Pamięci Narodowej Jarosław Szarek. Przewodniczącym komisji konkursowej był prof. Tadeusz Wolsza, członek Kolegium IPN. Patronat medialny nad konkursem objęły Telewizja Polska i Polskie Radio.

Więcej…
 
Komunikat Dyrektora nr 7 PDF Drukuj Email
Wpisany przez zawojan ; sobota, 25 kwietnia 2020 15:39 ; Poprawiony: sobota, 25 kwietnia 2020 15:51

Komunikat

Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 określam tryb i zasady odbioru świadectw przez abiturientów. Ustalone zasady odnoszą się do przepisów rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 10 kwietnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Każdy absolwent zainteresowany odbiorem świadectwa ukończenia szkoły zobowiązany jest:

Więcej…
 
e-Pożegnanie maturzystów 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez zawojan ; czwartek, 23 kwietnia 2020 14:30 ; Poprawiony: czwartek, 23 kwietnia 2020 17:44

e-zakończenieDroga Młodzieży, Szanowni Absolwenci

Każdego roku żegnamy Naszych absolwentów na uroczystej gali, podczas której podsumowujemy miniony okres nauki, przedstawiamy osiągnięcia naszych absolwentów, wręczamy świadectwa ukończenia szkoły. Jednak obecne okoliczności wywołane sytuacją epidemiologiczną kraju uniemożliwiają nam zorganizowanie takiej uroczystości. Mam jednak nadzieję, że po ustaniu przyczyn spowodowanych pandemią koronawirusa i powrotu szkoły do normalnego funkcjonowania, spotkamy się by uroczyście w obecności dyrekcji, wychowawców i nauczycieli wręczyć Wam świadectwa, z godną dla tego wydarzenia celebrą wynikającą z obowiązującego ceremoniału szkolnego. Niemniej w okolicznościach typowo on-line, chciałem wszystkim z Was pogratulować ukończenia szkoły potwierdzonego uchwałą Rady Pedagogicznej z dnia 20 kwietnia br. Osiągnięte przez Was wyniki wskazują, że przeszliście cały okres kształcenia, a także ten trudny czas zdalnej nauki, w sposób gwarantujący osiągnięcie jak najlepszego wyniku końcowego. Szczególne gratulacje składam tym uczniom, którzy osiągnęli średnią ocen pozwalającą na uzyskanie świadectwa z wyróżnieniem czyli z tzw. paskiem.

Obecnie zapewne Wasza uwaga skupiona jest na tym kiedy i jak będziecie zdawać egzamin maturalny i egzamin zawodowy, jak będzie wyglądać rekrutacja na studia, jak odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Ważne jest abyście zachowali ducha gotowości do egzaminów, nie tracili motywacji do nauki i we własnym zakresie przygotowywali się do nadchodzących egzaminów. Zwróciłem się jednocześnie z prośbą do nauczycieli uczących przedmiotów maturalnych i zawodowych aby zachowali z Wami kontakt po ustaniu zajęć, pomimo że nie będzie to w żaden sposób im gratyfikowane chyba, że satysfakcją osiągniętego przez Was dobrego wyniku na egzaminach. Wyrażam nadzieję, że wykorzystując wszystkie dostępne kanały informatyczne zdołacie spotkać się zdalnie ze swoimi wychowawcami w ostatnim dniu zajęć czyli w piątek zamykając niejako oficjalne funkcjonowanie w szkole.

Życzę abyście nie tracili koncentracji i podtrzymywali w sobie gotowość do zdawania egzaminów, wykorzystując dobrze czas oczekiwania na decyzję o ich przeprowadzeniu. Do zobaczenia.

Bogusław Januszko
Dyrektor

 
e-Pożegnanie od Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez zawojan ; czwartek, 23 kwietnia 2020 09:29 ; Poprawiony: piątek, 24 kwietnia 2020 09:39

zakonczenie maturzystow od su

 
Oswajamy matematykę PDF Drukuj Email
Wpisany przez m@rek ; poniedziałek, 20 kwietnia 2020 20:19 ; Poprawiony: poniedziałek, 20 kwietnia 2020 20:34

logo mat

Oswajamy matematykę

Szanowni uczniowie klas czwartych, przekazuję w załączeniu materiały do pracy zdalnej dla maturzystów w ramach realizowanego projektu edukacyjnego "Oswajamy matematykę".

Z uwagi na obecną sytuację nauczyciele matematycy, realizujący już po raz siódmy cykl zajęć przygotowujących do egzaminów maturalnych dla maturzystów, przygotowali pierwszą grupę wykładów online. Lista kolejnych wykładów będzie uzupełniana na bieżąco.

Pobierz listę wykładów

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 425