banner rekrutacyjny
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6311
mod_vvisit_counterWczoraj7206
mod_vvisit_counterTydzień52725
mod_vvisit_counterZeszły tydzień53700
mod_vvisit_counterMiesiąc130479
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc217976
mod_vvisit_counterOd początku15440868

Aktualnie: gości 80, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 18.207.134.207
 , 
Dzisiaj: 17 Sie, 2019
perspektywy
Harmonogram zajęć na dzień 25.04.2019 PDF Drukuj Email

W dniu 25.04.2019 (czwartek) zaplanowane są następujące zajęcia międzyoddziałowe dla uczniów:                             

- Pracownia diagnostyki samochodowej, C. Cebulla, sala 0, 08.00 - 15.00,

- Matematyka/Fizyka, T. Dzierwa, sala 28, 8.50 - 10.30,

- Zajecia biblioteczne, D. Fliśnik, biblioteka 08.00 - 15.00,

- Zajecia biblioteczne, J. Pawełczak, biblioteka 08.00 - 12.25,

- Zajecia biblioteczne, J. Święcicka, biblioteka 08.00 - 15.30,

- WF, J.Gwóźdź, 10.50 - 15.45,

- WF, J. Tracz, 08.00 - 11.35,

- Chemia / przedsiębiorczość, M. Hosner, sala 47, 08.00 - 10.30,

- Przedsiębiorczość, A. Słaboń, sala 20, 12.35 - 14.10,

- Język polski, J. Kulig, sala 46, 10.50 - 14.10,

- Język polski, D. Stankiewicz, sala 11.40 - 14.10,

- Religia, S. Młynarski, sala 39, 09.45 - 15.00,

- Język angielski, A. Nowosielska, sala 19, 08.00 - 13.20,

- Jezyk angielski, M. Nowak-Zwolińska, sala 20, 08.00 - 12.25,

- Jezyk angielski, A. Zająć, sala 50, 08.00 - 10.30,

- Język niemiecki, M. Skrzyniarz, sala 23a, 08.00 - 12.25,

- Język niemiecki, I. Majek-Wiśniowska, sala 25, 08.00 - 15.00,

- Religia, B. Trusz, sala 40, 13.25 - 15.00,

- Pedagog D. Szyniec - Krok, 10.00 - 16.00,

- Przedmioty mechatroniczne, M. Wilk, sala 18, 08.00 - 13.20,

- Przedmioty samochodowe, B. Januszko, sala 15, 8.50 - 9.35,

- Przedmioty samochodowe, M. Pacion, sala 14, 08.00 - 14.10,

- Przedmioty spedycyjne/przedsiębiorczość, E. Panas, sala 30, 08.00 - 10.30,

- Przedmioty spedycyjne, R. Urbanik , sala 4, 09.45 - 14.10,

- Podstawy konstrukcji maszyn, R.Ostrowski, sala 23, 10.50 - 11.35.

Bogusław Januszko, dyrektor

 
Młody Mistrz Zawodu PDF Drukuj Email
Wpisany przez m@rek ; środa, 24 kwietnia 2019 10:14 ; Poprawiony: środa, 24 kwietnia 2019 16:56

Młody Mistrz Zawodu


mistrz1Zachęcamy uczniów naszej Szkoły Branżowej I stopnia nr 2 z klas I - III do udziału w konkursie Młody Mistrz Zawodu  organizowanym przez Centrum Kształcenia Praktycznego ZPO w Opole, Opolską Izbę Gospodarczą oraz Klaster Edukacyjny „INVEST In EDU”.

Więcej informacji na stronie www.zpo.opole.pl


Chętnych uczniów prosimy o kontakt z jednym z nauczycieli: M. Wilk, Cz. Cebulla, M. Pacion lub J. Karpiński

 
Harmonogram zajęć na dzień 24.04.2019 PDF Drukuj Email

W dniu 24.04.2019 (środa) zaplanowane są następujące zajęcia międzyoddziałowe dla uczniów:                             

- Pracownia diagnostyki samochodowej, C. Cebulla, sala 0, 08.00 - 15.00,

- Pedagog, M. Hosner, sala 38, 08.00 - 10.30,

- Język polski, J. Kulig, sala 46, 12.35 - 15.00,

- Język angielski, A. Nowosielska, sala 19, 08.00 - 13.20,

- Język niemiecki, M. Skrzyniarz, sala 23a, 08.00 - 15.00,

- Religia, B. Trusz, sala 40, 08.50 - 14.10.

Bogusław Januszko, dyrektor

 
Komunikat Dyrektora 23.04.2019 PDF Drukuj Email

Niniejszym informuję, że dzisiaj tj. 23.04.2019r. odbyło się kolejne posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej tutejszego Zespołu, na którym nie podjęto uchwały klasyfikacyjnej dla uczniów klas programowo najwyższych.

W związku z tym następne posiedzenie Rady Pedagogicznej w przedmiotowej sprawie zostanie zwołane, gdy zostaną spełnione warunki formalno - prawne do podejmowania uchwał.

Bogusław Januszko, dyrektor

 

Wielkanoc 2019

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 391