banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4829
mod_vvisit_counterWczoraj13323
mod_vvisit_counterTydzień18152
mod_vvisit_counterZeszły tydzień63631
mod_vvisit_counterMiesiąc182140
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc297375
mod_vvisit_counterOd początku26105450

Aktualnie: gości 97, 
wizytacje 3 połączonych
Twój IP: 34.239.177.24
 , 
Dzisiaj: 20 Wrz, 2021
perspektywy
ZSMaski na Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Włodek Kania ; środa, 02 czerwca 2021 10:56 ; Poprawiony: środa, 02 czerwca 2021 14:12

ZSMaski na Dzień Dziecka

maska 2021

Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców  zdecydowała o dosponsorowaniu maseczek ochronnych dla wszystkich uczniów naszej szkoły. ZSMaski to nie tylko ochrona, ale identyfikator, ozdoba i gadżet. Zaprojektowane i wykonane zostały na specjalne zamówienie ZSM. Maseczki są wielorazowego użytku, posiadają podwójną warstwę certyfikowanego materiału, a haftowane logo szkoły daje gwarancję trwałości emblematu zarówno podczas prania jak i prasowania. Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie tak wyjątkowej niespodzianki jaką niewiele szkół może się pochwalić.

Na zdjęciu chłopaki z II cp, których po założeniu maseczki nikt nie będzie musiał pytać „z jakiej jesteś szkoły ?" bo..... SIE  WIE 

Maseczki i wszelkie pozostałe informacje w wychowawców klas


Beata Trusz - wychowawca klasy 1a

 

 
Mistrzostwa Młodych Mechaników PDF Drukuj Email
Wpisany przez Włodek Kania ; wtorek, 01 czerwca 2021 20:03 ; Poprawiony: wtorek, 01 czerwca 2021 20:12

WEŻ UDZIAŁ w X MISTRZOSTWACH MŁODYCH MECHANIKÓW 2021

Mistrz Ml Mech 2021Trwa rejestracja uczestników X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Możecie zarejestrować się sami lub zgłosić się do nauczyciela opiekuna. Eliminacje odbędą się w piątek 18 czerwca.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że X Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników nie mogą przebiegać w tradycyjnej formie. Jednak ich organizatorzy nie składają broni, a wydarzenie będzie miało jeszcze większy rozmach niż w roku ubiegłym, kiedy po raz pierwszy przeniosło się do wirtualnej rzeczywistości.

Podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – największego tego typu przedsięwzięcia w Polsce – ich uczestnicy będą rywalizować w sześciu kategoriach: Młody Mechanik, Młody Mechanik Maszyn Rolniczych, Elektromobilni, Młody Lakiernik, Mechanik Zawodowy oraz Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych – ta ostania kategoria pojawia się na Mistrzostwach po raz pierwszy.

Instrukcja samodzielnej rejestracji:
https://mistrzostwamechanikow.pl/jak-wziac-udzialw-x-ogolnopolskichmistrzostwach-mechanikow-instrukcja-rejestracji/
(należy podać adres mejlowy opiekuna: ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).


C. Cebulla, M. Pacion - nauczyciele przedmiotów zawodowych

 
Kurs Prawa Jazdy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Włodek Kania ; poniedziałek, 31 maja 2021 13:53 ; Poprawiony: poniedziałek, 31 maja 2021 13:58

Kurs Prawa Jazdy

   Informuję, że 8 czerwca 2021r. rozpocznie się kolejny kurs na prawo jazdy kat. B Uczniowie uprawnieni do odbycia szkolnego kursu, posiadający Profil Kierowcy, zobowiązani są do zgłoszenia chęci rozpoczęcia kursu telefonicznie pod nr. telefonu 606 608 388  lub poprzez stronę internetową blu.opole.pl

   Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek od godz. 16:00 w budynku Zespołu Szkół Mechanicznych.

  Kolejny kurs rozpocznie się 6 lipca 2021r.


Agnieszka Słaboń-wicedyrektor

 
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej 2021 - jesteśmy w krajowej czołówce! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Włodek Kania ; czwartek, 20 maja 2021 17:26 ; Poprawiony: czwartek, 20 maja 2021 22:07

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej 2021 - jesteśmy w krajowej czołówce!
Mateusz Doliński z 3a na finałowym podium. Czterech uczniów ZSM z nagrodami.

OTWS 2021 finalNasi uczniowie bardzo dobrze spisali się w XXVII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej, w którym wzięło udział ponad 770 uczniów z całej Polski. Pierwsze miejsce w kraju w klasyfikacji nauczycieli zapewniła opiekunowi Czesławowi Cebulli 20-osobowa reprezentacja technikum.  Marek Pacion był pierwszy jako opiekun szkoły branżowej (5 miejsce w ogólnym rankingu krajowym). W klasyfikacji szkół, uzyskaliśmy trzeci wynik w Polsce ex equo (134 pkt.) z Zespołem Szkół Samochodowych w Łodzi. Ostatecznie zdecydował łączny czas wykonywania zadań przez wszystkich uczniów, co uplasowało nas na czwartym miejscu w kraju. Taki wynik odnotowujemy jako znaczący sukces, gdyż jak stwierdził Pan Dyrektor „przed nami szkoły stricte samochodowe! A my nie. Dlatego też nawet czwarta lokata to większy sukces niż trzecie miejsce rasowej samochodówki”.

W rankingu indywidualnym najlepiej spisał się Mateusz Doliński z 3a. Po zakwalifikowaniu się do finałowej dziesiątki, zdobył 4 nagrodę (na podium zostało nagrodzonych 5 pierwszych miejsc).

Więcej…
 
Wyróżnienie dla Natalii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Włodek Kania ; środa, 19 maja 2021 12:16 ; Poprawiony: środa, 19 maja 2021 12:23

Wyróżnienie dla Natalii

Natalia okos    Chociaż od lat współpracujemy z Galerią Sztuki Współczesnej, po raz pierwszy  nie mogliśmy gremialnie udać się tam w celu obejrzenia fotografii wyróżnionych w prestiżowym konkursie World Press Photo, ale wśród nas znaleźli się miłośnicy tej dziedziny sztuki, którzy nie odmówili sobie  przyjemności obcowania oko w oko z nagrodzonymi zdjęciami. Do nich z pewnością należy Natalia Okos z kl. 2AS, czego dowodem jest nie tylko wizyta w galerii, ale również chęć wzięcia udziału w konkursie dla młodzieży„ Moje Zdjęcie Roku na wystawie World Press Photo 2020”, co zaowocowało docenieniem napisanej przez nią pracy. Oryginalność wypowiedzi, odniesienie do wystawy, walory publicystyczne tekstu i inne wymagania nie stanowiły problemu.
   Oprócz pierwszej nagrody Jury przyznało cztery wyróżnienia, w tym trzecie wyróżnienie uzyskała nasza uczennica – GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!


Danuta Stankiewicz - opiekun szkolnego SU

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 441