banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2782
mod_vvisit_counterWczoraj8852
mod_vvisit_counterTydzień39911
mod_vvisit_counterZeszły tydzień42577
mod_vvisit_counterMiesiąc125207
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc224948
mod_vvisit_counterOd początku11969147

Aktualnie: gości 126, 
wizytacje 3 połączonych
Twój IP: 54.234.0.2
 , 
Dzisiaj: 17 Sty, 2018
POCZET SZTANDAROWY NA NARODOWYM ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Włodek Kania ; czwartek, 16 listopada 2017 13:14 ; Poprawiony: piątek, 17 listopada 2017 12:04

Poczet sztandarowy na Narodowym Święcie Niepodległości

11 listopadaNowy Poczet Sztandarowy w składzie: Dominik Cebulla, Jacek Ostrowski i Jan Posor (klasa 2A), zadebiutowali dnia 11 listopada (sobota) na uroczystości z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w Katedrze Opolskiej z udziałem przedstawicieli władz wojewódzkich i samorządowych, kompanii honorowej 10 Brygady Logistycznej w Opolu, Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, wszystkich pocztów sztandarowych służb mundurowych, urzędów państwowych, wojska, uczelni, szkół, kombatantów, grup rekonstrukcji historycznych i zaproszonych gości. Następnie miało miejsce przejście wszystkich uczestników uroczystości i zaproszonych gości pod pomnik Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego na Placu Wolności.

Więcej…
 
KURS NA UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE „E” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Włodek Kania ; czwartek, 16 listopada 2017 10:31 ; Poprawiony: czwartek, 16 listopada 2017 10:52

seplogo

KURS NA UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE „E”

    Wraz z opolskim oddziałem SEP, zapraszam do udziału w kursie umożliwiającym zdobycie podstawowych uprawnień elektrycznych tzw. eksploatacyjnych "E" na napięcie do 1 kV.

Do kursu powinni przystąpić uczniowie klas III i IV technikum oraz III klas szkoły zawodowej z kierunków samochodowych, mechanicznych elektromechanicznych.

Zdobycie powyższych uprawnień jest istotne z punktu widzenia przyszłej pracy zawodowej.

Kurs będzie trwał dwa dni, w auli szkolnej, w dniach 11 i 12 grudnia 2017
od godziny 9.00.

Koszty szkolenia i egzaminu w tym roku wynoszą 260 zł od osoby.

Więcej…
 
11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Włodek Kania ; poniedziałek, 13 listopada 2017 23:04 ; Poprawiony: czwartek, 16 listopada 2017 13:23

11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

„…Ojczyzno moja, ziemio umiłowana, ukochana ziemio”.

Jan Paweł II

11ListopadaUczniowie kształcący się na kierunku technik mechanik jak zwykle nie zawiedli! Klasa 2 A wraz z wychowawcą przygotowała dnia 9 listopada 2017 r. uroczystą akademię z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Gratulacje dla osób występujących! Odwagi dla tych, którzy w apelu wystąpić nie chcieli. Bo czy ma znaczenie, że ktoś ze zdenerwowania zapomniał tekstu, zrobił się czerwony czy trzęsły mu się ręce? Nie. Istotne jest natomiast, że starczyło odwagi aby pokonać własną słabość, nieśmiałość lub lęk. To przecież też taka mała droga do wolności. Trudno więc nie wymienić tych odważnych aktorów w składzie: Dawid Gembarowski i Dominik Cebulla – prowadzący, Jan Posor, Dariusz Ogiegło, Wojciech Wieczorek, Nicolas Harthof, Jakub Kurzelnik i Jan Marciniak – scenka w klasie, Paweł Kurpierz i Jan Posor – recytujący wiersze, Jacek Ostrowski, który przygotował i obsługiwał prezentację multimedialną oraz Szymon Knosala, który był odpowiedzialnego za sprzęt muzyczny.

Więcej…
 
Bak pełen krwi w Mechaniczniaku! PDF Drukuj Email
Wpisany przez m@rek ; piątek, 10 listopada 2017 09:44

Bak pełen krwi w Mechaniczniaku!

Moja Krew Od wielu lat akcje krwiodawstwa w Zespole Szkół Mechanicznych i współpraca z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu są ważnym elementem życia szkoły. Dar krwi i wiedza na temat jej donacji jest szczególnie ważna w szkole o naszym profilu. Przecież jesteśmy pasjonatami motoryzacji…

 

Więcej…
 
Badminton: Mechaniczniak poza podium…. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Włodek Kania ; środa, 08 listopada 2017 19:53 ; Poprawiony: piątek, 10 listopada 2017 10:19

Badminton: Mechaniczniak poza podium….

Badminton W dniu 6 listopada w Sali PSP 28 odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Opola w Badmintonie. Zawody rozegrane zostały systemem „brazylijskim” – do dwóch przegranych. Naszą szkołę reprezentowali: w kat. dziewcząt - Natalia Chwistek z klasy II C oraz Natalia Winter z klasy III C, w kat. chłopców – Kamil Wiesner z klasy III M oraz Tomasz Sordon z klasy III es. Chłopcy w pierwszym meczu ulegli mocnej drużynie z ZSE, po czym zmotywowani przystąpili do drugiego pojedynku z PLO IX, który wygrali. W trzecim meczu o wyjście z grupy niestety po bardzo zaciętej walce nasi reprezentanci musieli pogodzić się z porażką i zakończeniem turnieju.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 337