banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1453
mod_vvisit_counterWczoraj13877
mod_vvisit_counterTydzień47652
mod_vvisit_counterZeszły tydzień43039
mod_vvisit_counterMiesiąc111216
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc255442
mod_vvisit_counterOd początku13992890

Aktualnie: gości 80, 
wizytacje 6 połączonych
Twój IP: 54.144.24.41
 , 
Dzisiaj: 18 Sty, 2019
perspektywy
„Młodzież a zdrowie prokreacyjne” – debata wojewódzka PDF Drukuj Email
Wpisany przez m@rek ; środa, 12 grudnia 2018 12:19 ; Poprawiony: środa, 12 grudnia 2018 12:24

„Młodzież a zdrowie prokreacyjne” – debata wojewódzka

„Młodzież a zdrowie prokreacyjne” – debata wojewódzka W debacie uczestniczyło 48 uczestników ze szkół województwa opolskiego wraz z opiekunami. Była ona była podsumowaniem projektu edukacji zdrowotnej –„ W stronę dojrzałości ‘’ prowadzonego w pod patronatem Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Programu Zdrowia.

Jej celem ,było poznanie opinii młodzieży uczestniczącej w programie, na temat zdrowia prokreacyjnego oraz świadomości wpływu osobistego i odpowiedzialności za swoje zdrowie i życie.

Więcej…
 
Pierwsza pomoc przedmedyczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez m@rek ; środa, 12 grudnia 2018 12:04

Pierwsza pomoc przedmedyczna

pierwsza-pomocSamorząd Uczniowski organizuje konkurs, którego tematem jest umiejętność niezbędna w życiu, czyli udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej w nagłych wypadkach. Mogą wziąć w nim udział uczniowie kształcący się w zawodach nie objętych kursem prawa jazdy w ramach programu nauczania (2es/s-ślusarz,2M -mechatronik, 2AS- mechanik, spedytor)
Nagrodą są bony rabatowe na wybrany kurs prawa jazdy kategorii: A1, A2, A, B lub B+E, C, C+E w Szkole Nauki Jazdy DAKAR, z siedzibą mieszczącą się w Opolu przy ul. Kołłątaja 11. Zwycięzcy otrzymają:
- za zajęcie I miejsca bon uprawniający do 40 % zniżki na wybrany kurs prawa jazdy,

Więcej…
 
Spotkanie finalistów olimpiady z Wojciechem Fortuną PDF Drukuj Email
Wpisany przez m@rek ; wtorek, 11 grudnia 2018 18:36 ; Poprawiony: wtorek, 11 grudnia 2018 18:41

FortunaSpotkanie finalistów olimpiady z Wojciechem Fortuną

Tegoroczną tematyką  Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie były skoki narciarskie, stąd na finał olimpiady zaproszony został pan Wojciech Fortuna polski skoczek narciarski, zawodnik Wisły-Gwardii Zakopane, mistrz olimpijski, zdobywca złotego medalu na zimowych igrzyskach w Sapporo z 1972 r.

Pan Wojciech na spotkaniu z młodzieżą przedstawił swoją niełatwą drogę na szczyt, zachęcając jednocześnie uczniów do wszelkiej aktywności fizycznej w różnych dyscyplinach sportowych, bo choć uprawianie sportu niekoniecznie musi przekładać się na medal, to z pewnością przyniesie sukces-ten zdrowotny.

Z naszej szkoły do finału dostał się Paweł Adamiec z klasy I M, którego zdjęcie z panem Wojciechem Fortuną prezentujemy na naszej stronie.


Beata Trusz

 
XLV Olimpiada Wiedzy Techniczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez m@rek ; wtorek, 11 grudnia 2018 18:21

not logo gifXLV Olimpiada Wiedzy Technicznej


      Uczeń kl. IV M  FILIP LERCH decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Wiedzy Technicznej w Opolu zakwalifikował się do zawodów II etapu XLV Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Serdecznie gratulujemy, i życzymy sukcesów w kolejnym etapie olimpiady.


Beata Ławrowska

 
Konferencja : Opole – The place to grow” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Włodek Kania ; wtorek, 11 grudnia 2018 12:51 ; Poprawiony: wtorek, 11 grudnia 2018 12:57

Konferencja : "Opole – The place to grow"

Opole – The place to growKonferencja „Opole The Place to Grow” zorganizowana przez Urząd Miasta Opola przy współpracy z Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu oraz Związkiem Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) będącym wiodącą organizacją reprezentującą nowoczesne usługi dla biznesu w Opolu odbyła się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. W ramach konferencji poruszone zostały m. in. tematy dotyczące pozycji Opola na gospodarczej mapie Polski, trendy gospodarcze z jakimi przyjdzie się zmierzyć Opolu w najbliższych latach, strategii rozwoju miasta i regionu na najbliższe lata, perspektywy rozwoju gospodarki Opola, ze szczególnym uwzględnieniem sektora nowoczesnych usług biznesowych oraz szans i wyzwań stojących przed sektorem nowoczesnych usług dla biznesu w regionie. Całość wydarzenia poprowadził znany dziennikarz gospodarczy TVN24 Igor Sokołowski. Wśród uczestników konferencji były firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, które prowadzą oddziały w Opolu jak i wiodący przedstawiciele sektora w Polsce: Capgemini, ista, PwC, Atos, Future Processing.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 372